Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 Bagaj Kilit Sorunu

Emrah yılmaz

Soru

Arkadaşlar merhaba, benim focus aracımın özellikle avm girişlerinde bagajı açmak istediklerinde açılmıyor, ben içeriden düğmeye bassamda açılmıyor, aracı stop ettikten sonra açabiliyorlar, her bagaj açılmasında aracımı stop etmem lazım mı yoksa benim bilmediğim birşey yada arızamı var:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
3 dakika önce, Serkan Karakoca said:

sürekli yapılırsa el gücü ile elektrikli amortisörün bozulma ihtimali yüksek bence bütün dengesi değişiyor :) fuuuşşşt diye ses geliyor birde zor kapanıyor ... keşke focus hb içinde ford yapsaydı bu sistemi havalı oluyor :) herkes dikkatli dikkatli bakıyor şaşırmış surat ifadesi ile :)

Sanıyorum bu sistemin amortisör ile pek alakası yok, yani motor ve dişli sistemi sonuçta, elle yapınca herşey aynı şekilde çalışıyor sadece elektrikle değil el gücü ile dönmüş oluyor. Bu durumda bir zararı olmaması lazım. Tabii fazla hızlı yapılırsa zarar görebilir.

Kendisi çalışırkende aynı ses çıkıyor zaten.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
Şimdi, Ozan Kar said:

Sanıyorum bu sistemin amortisör ile pek alakası yok, yani motor ve dişli sistemi sonuçta, elle yapınca herşey aynı şekilde çalışıyor sadece elektrikle değil el gücü ile dönmüş oluyor. Bu durumda bir zararı olmaması lazım. Tabii fazla hızlı yapılırsa zarar görebilir.

Kendisi çalışırkende aynı ses çıkıyor zaten.

elektrik motorlu amotisör sağ ve sol yanda gördüklerin içerisinde vinç misali çelik halat var sarıyor ve açıyor :) bir ara araştırmıştım yanlış bilgilendirmeyim ama göz ucu ile bakmıştım :) nette 

Serkan Karakoca tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İlk başlarda beni de çok uğraştırmıştı, durup vitesi P'ye aldıktan sonra anahtardaki bagaj açma tuşuna iki kere basıp açıyorum. Gerçi bu arada güvenlik bagaj kapağını kanırtıp duruyor. Birgün ben bu işlemleri yapıncaya dek birisi bagaj kapağını yerinden sökecek ve sorunu kökünden çözecek.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hazır kapıdan konu açılmışken. Focus 4 HB aracım var. Geçenlerde AVM otoparkına girerken güvenlik görevlisi bagajı kapağını açamadı. Bana içerden açmamı söyledi, ben de içerden açılmıyor orada düğme var dedim. Sonra bir şans eseri dugmeyi buldu açtı. Bizim araçlarda bagaj kapağı içerden açılamıyor mu. Neden böyle yapmışlar ki.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Mehmet Kalmış yazdı:

Hazır kapıdan konu açılmışken. Focus 4 HB aracım var. Geçenlerde AVM otoparkına girerken güvenlik görevlisi bagajı kapağını açamadı. Bana içerden açmamı söyledi, ben de içerden açılmıyor orada düğme var dedim. Sonra bir şans eseri dugmeyi buldu açtı. Bizim araçlarda bagaj kapağı içerden açılamıyor mu. Neden böyle yapmışlar ki.

Merhaba, öncelikle aracınız 4 değil MK3 MCA. Halk dilinde 3.5

İkinci olarak mesajınızı doğru konuya aldım, burayı okuduktan sonra sorun devam ediyorsa tekrar dönüş yapabilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
28 dakika önce, Mehmet Kalmış yazdı:

içerden açılma yok, kapıları kilitlediyseniz dışardan açılmaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.