Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Arabamamı El Frenini indirmeme Rağmen Hareket Etmemesi

metin gercek

Soru

İyi günler arkadaşlar....2012 ford focus3 aracım var...Bugün garajda hareket etmeden önce arabaya su tuttum ve arabaya bindim el frenini indirdim 1.vitese taktım hareket edicem ama hareket edemedim..sanki bir güç arkadan tutuyordu...Biraz zorladım hareket etmeye çaşıştım ve taaak diye tok bir ses geldi....Dün akşamda arabaya su tutmuştum ve eve geçmiştim...Yaklaşık 26 saat arabaya binmedim taaki bu saate kadar...Bu neden olmuştur...siz değerli forum üyelerine sormak istedim...Bir de bizim bu araçlar arkadan çekişli mi önden mi? 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 8 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Hocam arada banada oluyor. Ama özellikle soğuk havada birde araç alt kat otoparkta biraz daha sığuk olunca bazen el frenini indirsende hala tutuyor sonra biraz gaza yüklenince salıyor. Bana normal geldiği için sorun etmedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Bende her yıkamadan sonra ilk kalkışta oluyor.İlk hareketi geri yaparsanız daha az zorlamadan kalkış yaparsınız.Merak edicek bir durum degil.Yada aracı yıkadıktan sonra biraz hareket ettirin frende basın bu arada disk temizlendikten sonra yapmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.