Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Bu focus alınır mı?

H. Cenk

Önerilen Mesajlar

2011 1.6 benzinli style plus HB aytozu gri. 12binde

Araç aralıktan beri ilanda takip ediyorum. 43ten açmıştı. Sonra 42ye indi. Sonra 41e indi. Sonra tekrar 42ye çıktı.

Şu an pazarlıksız 40a veriyor. Bence iyi fiyat ..Belki bi 500 daha koparılabilir. O para+500-1000 daha verilip SONY, Mertolün

deri direksiyon ve 6 ileri vitesi takılır . Perfetto olur :D

http://www.sahibinde...-67348462/detay

Edit: biliyorum bunlar 5 ileri vites ama olsun takılır yani :D

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oğluma demiştim biri çarpılacak şu 163 ps ye hahahahhaha...demek seni buldu emir ha...çok üzüldmmmmmmm...

yako denen zatı muhterem..sayıfn forumdaş demişki benzinli focus alabilirim..bende kendi fikrimi söyledim ...o paraya full cruze alırm ne var oda benzinli buda..biri sytle biri full alla alla..hemdeo otomatik benzinli hahahahhaa..zoruna mı gitti

demek emir cok pis kodu ha..vala çok merak ediyom..acıdım sana... :kıhkıh::zha::D:yemek:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

oğluma demiştim biri çarpılacak şu 163 ps ye hahahahhaha...demek seni buldu emir ha...çok üzüldmmmmmmm...

yako denen zatı muhterem..sayıfn forumdaş demişki benzinli focus alabilirim..bende kendi fikrimi söyledim ...o paraya full cruze alırm ne var oda benzinli buda..biri sytle biri full alla alla..hemdeo otomatik benzinli hahahahhaa..zoruna mı gitti

demek emir cok pis kodu ha..vala çok merak ediyom..acıdım sana... :kıhkıh::zha::D:yemek:

benzinli otomatik cruze ls sedan 5 para etmez çeşme otobanında 180 i geçemedim ve sadece gidişim çeyrek depo tuttu başlarım öle arabaya ben aynı şeyi dizel için sölenemez ama o farklı bişi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu ne biçim focus forumu yaaa...Kimi i30a aşık kimi cruze a ...Ben mi yanlış yerdeyim siz mi anlamadım :kıhkıh::zha::D

Amerikada cruze ile focus kabaca aynı fiyata satılıyor ve eşdeğer özelliklerde tüm karşılaştırmalarda focus ezim ezim eziyor.

Burada 1.6 düz vites focus fiyatına 2.0 dizel otomatik cruze alınabilmesi focusun nasıl kazık fiyattan satıldığının sağlam kanıtı. Bu arada cruze da burada belli ki zararına satılıyor o fiyatta

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.