Jump to content

Kalp'ten Bir İndirim (Sağlık Sektörü) - 2020

Yakup Ç. A.
 Paylaş

Önerilen Mesajlar

Ford Otosan’dan yapılan yazılı açıklamaya göre doktor, diş hekimi, hemşire, sağlık memuru, eczacı, laboratuvar teknisyeni, sağlık bakanlığı çalışanları, veteriner gibi sektörün her alanında çalışanlara yönelik;

C-max, Kuga ve Mondeo'da 2.500 TL

Tourneo Connect ve Tourneo Courier için 1.500 TL indirim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Kalp'ten Bir İndirim (Sağlık Sektörü) - 2020 olarak değiştirdi

Sağlık Çalışanlarımızın Yanındayız

Her koşulda bizim sağlığımızı düşünen ve bize destek olan sizlere, bizden küçük bir destek. Ford modellerinde %3 indirim Ford yetkili satıcılarında sizi bekliyor.

Kampanya 7-30 Kasım tarihleri arasında Ford yetkili satıcılarından satın alınacak 0 km, yeni Ford marka Fiesta, Ecosport, Focus, Kuga, Puma, Courier, Connect, Tansit ve Custom model binek & ticari araç alımlarında geçerlidir olup tavsiye edilen perakende satış fiyatı üzerinden %3 indirim verilecektir. Kampanya stoklarla sınırlıdır. Detaylı indirim bilgisi için www.ford.com.tr veya Ford yetkili satıcılarından bilgi alınmalıdırFord Otomotiv Sanayi A.Ş.’nin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sonlandırma hakkı saklıdır.

https://www.ford.com.tr/arastir/satin-alin/kampanyalar/satis-kampanyalari/saglik-calisanlarimizin-yanindayiz

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sohbete katıl

Şimdi mesaj yollayabilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Hesabınız varsa, şimdi giriş yaparak hesabınızla gönderebilirsiniz.

Misafir
Bu konuyu yanıtla...

×   Farklı formatta bir yazı yapıştırdınız.   Restore formatting

Only 75 emoji are allowed.

×   Bağlantınız otomatik olarak gömülü hale getirilmiştir..   Bunun yerine bağlantı şeklinde gösterilsin mi?

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Düzenleyiciyi temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Paylaş

• Benzer İçerikler

• Serhat Yıldırım
      Yazan: Serhat Yıldırım
      Arkadaşlar Facebook Focus grublarin birinde Saygı Kamer Çelik diye bi arkadaş ilan koymuştu. Tamponu kirikti 300₺ ye satiyodu bana panjur lazim oldugu icin hemde yardimci olmak maksatli arkadaşla iletişime gectim ucretini peşin gönderdim kargosunu ozellikle dikkat etmesini söylememe rağmen kargonun uzerine kirilabilir yapiskanini yapistirmaktan aciz arkadaş ona bile gerek duymamis urunde haliyle bana kirik geldi kendisi beni 2 3 gun kargo diye oyaladi bekledim bugun iade etmek istedigimi dile getirdim kabul etmedi neymis kargocunun sucuymus banane git kargoyla sen gorus o zaman benim ne gunahim var sen adam gibi kargolasaydin en azindan kirilmaz yapiskanini yapistirsaydin ki kargoda saglam degildi zaten yaziklar olsun boyle esnaflik olmaz ne ben o parayla fakirlesirim nede o zenginlesir ALLAHa havale ediyorum hicbi sekilde helal etmiyorum benim canim yandi baskalarinin cani yanmasin cok dikkat edin alisveris yaparken bu arkadastan kesinlikle alisveris yapmayin assaya fotograflara birakiyorum yorum sizin.

https://www.facebook.com/kamer.celik.790

• Yakup Ç. A.
      Yazan: Yakup Ç. A.
      Bugün yayımlanan Resmi Gazete ile birlikte vergi sınırları değiştirildi dolaylı olarak ciddi indirim söz konusu ama nerede? Gelin birlikte inceleyelim.

Detaylar: https://anasayfa.focusclubtr.com/2021-otv-limitlerinde-degisiklik-otomotivde-indirim/

Özetle A maddesi için:

Limitler 231.x bin TL’den 267.x bin TL’ye ve 277.x bin TL‘den 320.x bin TL’ye çıktı.
      Eskiden gördüğümüz 230’dan 280’e olan vergi farkı dolaylı fiyat zıplaması şimdi 267’den 320’ye kadarolacak; bu aralıkta resmi bir fiyat listesi göremeyeceğiz.

Birkaç örnek vermek gerekirse:

Dün 277.7 bin TL olan araç bugün 231.7 bin TL’ye düştü. (En alt örnek)
      Dün 298.9 bin TL olan araç bugün 249.3 bin TL’ye düştü.
      Dün 320.2 bin TL olan araç bugün 267.1 bin TL’ye düştü. (En üst örnek)

Focus Trend X 4K 1.5L 123PS 6 İleri M. 286.200 TL --> 238.700 TL
      Focus Trend X 5K 1.5L 123PS 6 İleri M. 294.500 TL --> 245.600 TL
      Focus Trend X 4K 1.5L 123PS 6 İleri Oto. 311.500 TL --> 259.800 TL
      Focus Trend X 5K 1.5L 123PS 6 İleri Oto. 314.500 TL --> 262.300 TL
      Puma Style 1.0L EcoBoost 95PS 6 İleri M. 308.400 TL -->  257.100 TL
      EcoSport Style 1.0L EcoBoost 125PS 6 İleri Oto. 300.200 TL --> 249.800 TL

FORD OPTIONS hariç

@Serdar Tanhan abi genel sohbetten ben siliyorum 🙂 Otomotiv sitesinde ilgili konular için yeni konuyu açmaktan çekinmeyelim lütfen. 
    • Yakup Ç. A.
      Puma SUV, yılın ilk yarısında Ford’un Avrupa’da en çok satan modeli oldu ve Ford’un geleneksel en çok satan modelleri olan, Fiesta ve Focus’u geçti.

Tüm rakamlar ve bilgiler: https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-puma-fiesta-ve-focusu-gecerek-avrupanin-en-cok-satani-oldu/

Ford’da bir ilk: Avrupa’da en çok satan aracı bir SUV oldu. Şirket rakamlarına göre Ford, ilk altı ayda 83.266 Puma modeli sattı ve Transit Custom 70.604 ile 2. sırada yer aldı. Puma'nın bu yılki güçlü satışları onu Dacia Duster ve Hyundai Kona'nın önüne geçerek Avrupa'nın küçük SUV segmentinde Peugeot 2008, Renault Captur ve Volkswagen T-Cross'un ardından dördüncü sırada yer aldı.  

• Kadir Deligöz
      Yazan: Kadir Deligöz
      Herkese merhaba ;

06/07/2021  Tarihinde başıma gelen talihsiz ve bir o kadar korku dolu anlarımı forum ile paylaşmak istedim. 

Aracım 2015 model 1.5 182 bg. ecoboost motora sahip,otomatik vites ford kuga. Balıkesir'den çıkıp izmir'e gitmek için yola koyuldum. Akhisar civarında mola verip tekrar yola koyuldum. Bu süre ve yolculuk esnasında aracımda bir problem yoktu. Hiç bir uyarı hata kodu hatta motordan yada araç kondisyonundan bile aracım bir ödün vermedi. Sabuncubeli tüneline yaklaşırken aracıma çekiş düştü,bende araçtan şüphe edip aracın bir video görüntüsü aldım. Aracı s3 alıp pedala tamamı ile bastığım halde hızım düşmeye devam etti. Bu süreçte yaklaşık 3 km civarıdır diye düşünüyorum. Tünele girdiğim de araç çekişi düzeldi. Garipsedim klima vs diye düşündüm. Tünelden çıkınca bilirsiniz ki İzmir bornavaya kadar rampa aşağı inersiniz. Tünelden çıktım ve aşağı inmeye başlarken aracımı yavaşlatmak istediğimde aracın frenleri şişmiş yavaşlama eylemi bile göstermiyecek hale gelmiş. Aracı sport moda alıp motor freni yaptırarak,el freninin kullanarak bir şekilde durdumdum. Burada ki soğuk kanlılığımı ve şaşkınlığıma hala daha inanamıyorum. Konuyu çok uzatmadan,devam edeyim.. 

Aracı durdukdum motoru açtığımda kaputta ve motor koruma kapağında yağ gördüm. Ford yardımı aradım. Çekici ile aracı izmirde Yetkili servise çektik. Burada aracın motor sökülüp yeni motor koyulması gerekiyor dediler,bende sebebini sordum bir cevap alamadım. Durum böyle olunca aracı balıkesir yetkili servise çektirdim. Şimdi burada ki danışmak istediğim durum şu.. 2015 model FORD Kuga araç yağ değişimini,lastik basıncını söyleyen,en ufak mekanik arıza yı ekrana yansıtan,kendi kendini park eden bir araç bu. Bu teknolijide bir araçta yaklaşık 15-20 dk içinde ne motor yağı,ne fren yağı nede su kalıyor. Araçta hiç bir yağ durmamış. Bakımları serviste yapılan bir araç bu,şaşırdığım yani takıldığım konu hiç bir arıza lambasının yanmaması. Hala araç serviste ve hiç bir arıza lambası hala daha yanmıyor. Fikirlerinizi ve yorumlarınızı bekliyorum.
    • Yakup Ç. A.
      F-150 Lightning, Ford’un şimdiye kadar ürettiği en akıllı, en yenilikçi kamyonet. Anlık torktan akıllı çekmeye, kablosuz bağlantı ile yazılım güncellemelerin evinizin güç kaynağına kadar farklı bir deneyim.

Tüm bilgiler:  https://anasayfa.focusclubtr.com/ford-f-150-lightning-tanitildi-artik-o-da-elektrikli/

F-150 Lightning, 563 beygir gücü, 1050 nm anlık tork – şimdiye kadarki tüm F-150’lerden daha fazla – ve genişletilmiş menzilli bir pil ile donatıldığında 4 saniyenin ortasında 0-96 km/saat süreyi hedefliyor. 0’dan saatte 100 km hıza yaklaşık 5 saniyede çıkabiliyor diyebiliriz. Yerleşik şarj cihazı gücü (giriş/çıkış) 19,2 kW / 17,6 kW.

Standart menzilli batarya ile 426 beygir gücü ve 1050 nm anlık tork sunulması bekleniyor. Yerleşik şarj cihazı gücü (giriş/çıkış) 11,3 kW / 10,5 kW.

Mevcut Ford Co-Pilot360™ teknolojisinin bir parçası olarak BlueCruise, ABD ve Kanada’da 100.000 milden fazla önceden tanımlanmış bölünmüş otoyolda gerçek eller serbest sürüşe izin veriyor – gelecekte daha fazla Eller Serbest Mavi Bölge sunulacak.

• Bir arkadaşa söyle

FocusClubTR.com'u seviyor musun? Hadi bir arkadaşa söyle!
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu web sitesini daha iyi hale getirmeye yardımcı olmak için cihazınıza çerezler yerleştirdik. Çerez ayarlarınızı düzenleyebilirsiniz, aksi takdirde devam etmek için uygun olduğunuzu varsayarız.