Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Merhaba,

2011 model 1,6 Focus Titanium X otomatik vites aracıma lpg taktıracağım. markadan çok işçiliğin önemli olduğunu duydum, bu konuda sizlerin de görüşünü almak istedim.

bir de, sakarya'da yaşıyorum, önerebileceğiniz bir yer var ise gidip görüşmek fiyat almak istiyorum.

çok teşekkürler şimdiden.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba, 2009 Model Focus için çok araştırma yapmıştım. Kısaca hala geçerli olabilecek bilgiler vereyim. 

1-Öncelikle , Sizin de dediğiniz gibi işin en önemli kısmı işçilik, işten anlayan ustalar.

2- Focuslarda birçok tüp modeli, motor arıza lambası yakabiliyor, bu yüzden ben araştırmalarım sonucunda LOVATO'nun smart modeli vardı onu tercih etmiştim. (5 Yıldır Herhangi bir sorun yaşamadım.)

3- BRC nin halen devam ediyor mu bilmiyorum ama Türkiye de ve İtalya da üretilen olmak üzere iki cinsi var, ithal diye Türkiye de üretileni alabilirsiniz, dikkat edin. (Türkiye Üretimi daha ucuzdu)

4-Bence yinede iyi bir servise ithal bir tüp taktırın, sonradan pişman olmayın.

İyi günler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.