Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Ford Focus Mk3 MCA Gündüz Farı

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

On Tuesday, March 22, 2016 at 11:52, M Oğuzhan Kurt said:

15 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Sizin farları aldığınız bayi ile mesajlaştık tek fiyat 950tl diyince başka arayışlara düştüm.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Aşkın K. said:

Teşekkürler Yakup Bey, sen paylaşmamış olsan hayatta araba çalışır durumdayken araçtan inip bir bakayım diye aklıma gelmezdi :)

Estğ. rica ederim. Birileri paylaşacak ki forum adım atsın değil mi? Sizlerde fark ettiğiniz şeyleri paylaşmayı ihmal etmeyin lütfen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

19 dakika önce, Aşkın K. said:

Teşekkürler Yakup Bey, sen paylaşmamış olsan hayatta araba çalışır durumdayken araçtan inip bir bakayım diye aklıma gelmezdi :)

Hiç öndeki araçtan ya da bir virajda dükkan camından falan yansıma olmadı mı ? Gerçi arabaları otomatik farda tutuyoruz demek ki far yanmış diye düşünülebilir ama o esnada ekranda far yanık işareti görünmüyorsa uyanmak gerekirdi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, H. Cenk said:

Hiç öndeki araçtan ya da bir virajda dükkan camından falan yansıma olmadı mı ? Gerçi arabaları otomatik farda tutuyoruz demek ki far yanmış diye düşünülebilir ama o esnada ekranda far yanık işareti görünmüyorsa uyanmak gerekirdi :)

Aracı genelde eşim kullanıyor bana sadece hafta sonu sıra geliyor ki halen arabaya dönemedim, eski arabadan alışkanlık fark edilebilirlik artsın diye gündüz de olsa farları açarak kullanıyorduk eşimle o nedenle bu hafta sonu hemen gündüz farlarını kontrol ettim, artık farları açamama gerek kalmadı gündüz farı da trafikte fark edilebilirlik işimi görecek nasılsa :sofeer:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

8 dakika önce, Aşkın K. said:

Aracı genelde eşim kullanıyor bana sadece hafta sonu sıra geliyor ki halen arabaya dönemedim, eski arabadan alışkanlık fark edilebilirlik artsın diye gündüz de olsa farları açarak kullanıyorduk eşimle o nedenle bu hafta sonu hemen gündüz farlarını kontrol ettim, artık farları açamama gerek kalmadı gündüz farı da trafikte fark edilebilirlik işimi görecek nasılsa :sofeer:

Artık farları otomatikte tutabilirsiniz :) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 hafta sonra...

osram'ın sitesinde arabaya göre arama yaptığımda fotoğraftaki ürünü focus 3 DRL ampul olarak listeledi. Bu ampulden alıp üzerindekiyle değiştirsem ve ELM327 ile gerekli ayarı yapsak 2015 şubat üretimi trendx araçta aktif hale gelir mi sizce?

2016-04-13_164608.jpg

Kerem Bozdoğan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

46 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

osram'ın sitesinde arabaya göre arama yaptığımda fotoğraftaki ürünü focus 3 DRL ampul olarak listeledi. Bu ampulden alıp üzerindekiyle değiştirsem ve ELM327 ile gerekli ayarı yapsak 2015 şubat üretimi trendx araçta aktif hale gelir mi sizce?

2016-04-13_164608.jpg

Kerem arabanda halojen gündüz farı olsaydı ampulü bu idi. Ancak arabanda olmadığı için bu ampulü almana gerek yok. 

Yani bunu alınc araban gündüzlü olmuyor. 

Gerçi ford bu belli olmaz park ampulünü söküp bunu takarsan yazılımla açabilir misin o konuda bilgim yok :( 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.