Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Iphone Yerine Hangi Android Telefon Alınır ?

Önerilen Mesajlar

49 dakika önce, Mustafa Karaca said:

deri ya da düz kapak hangisini tavsiye edersiniz peki?

Deri kordonlu 1-2 saatim oldu bir dönem sonra hiç hoş kokusu ve görüntüsü olmuydu.. Sanırım hakiki derilerin hepsi aynı.. Ben platinium renk plastik kapak aldım ama g4lerin çoğu deri kapak.. Ben de kahverengi kapakla bu arasında kalmıştım.. Ama Birçoğumuz silikon kapak kullanacağı için derinin zamanla aşılması da bence problem değil..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir saat önce, Hilmi Solak said:

Deri kordonlu 1-2 saatim oldu bir dönem sonra hiç hoş kokusu ve görüntüsü olmuydu.. Sanırım hakiki derilerin hepsi aynı.. Ben platinium renk plastik kapak aldım ama g4lerin çoğu deri kapak.. Ben de kahverengi kapakla bu arasında kalmıştım.. Ama Birçoğumuz silikon kapak kullanacağı için derinin zamanla aşılması da bence problem değil..

ben silikon kapak hiç kullanmadım. ekrana film çektirdim o kadar :) yani g4 alırsam yine aynısını yaparım. ama cebimde taşırken arka kapaktaki deri aşınır mı onu bilemedim işte ^_^

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir cesaret örneği gösterip, Windows Phone alabilirsiniz. Fiyat / Performans açısından mükemmel bir çözüm.

Ayrıca, android gibi açık kaynak kodlu çöp bir işletim sistemi yerine dünyanın en büyük bütçeli yazılım firmasının hazırladığı bir O/S seçmek daha mantıklı.

Bir WP kullanıcısı olarak diyebilirim ki, ön yargılarınızı silip WP tercih edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

6 dakika önce, Furkan Çiçek said:

Bir cesaret örneği gösterip, Windows Phone alabilirsiniz. Fiyat / Performans açısından mükemmel bir çözüm.

Ayrıca, android gibi açık kaynak kodlu çöp bir işletim sistemi yerine dünyanın en büyük bütçeli yazılım firmasının hazırladığı bir O/S seçmek daha mantıklı.

Bir WP kullanıcısı olarak diyebilirim ki, ön yargılarınızı silip WP tercih edin.

hocam dur iphonedan sonra başka bir telefona geçmek bu kadar zorken windows phone deyip aklımı karıştırmayın :) işin şakası wp hiç düşünmedim aklıma dahi gelmedi. android ya da iphone kullandınız mı ? wp neden hoşunuza gitti? birde hangi modeli önerirsinz?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yılda 1-2 telefon değiştiren biri olarak Samsun Note 3 ya da 4 diyorum. 4 yılda 6 telefon değiştirdim. Ta ki note 3 alana kadar. 2 yıldır kullanıyorum ve note serisinden artık kolay kolay vazgeçmem.

Alternatif olarak Huawei ve Asus markalarını da önerebilirim. Fiyat performans canavarları olurlar genelde.

Unutmadan note 3 Türkiye versiyonlarında 4g yok malesef.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

12 saat önce, Mustafa Karaca said:

@cem boneval, delta garantili derken, firmanın adı mı delta yani ithalatçı firma garantisi değil mi? lg türkiye garantisi ve ya ithalatçı garantili bunun farkı var mı size göre?

Delta ithalatçı firmalardan biri, resmi LG ithalatı değil ama yasal ve IMEI'ler kayıtlı.

Garanti konusunda belki LG kadar iyi hizmet vermezler, ama aradaki 400-500 TL farka değer mi emin değilim.

Ayrıca LG donanımsal olarak çok başarılı ve sağlam. 

Çevremde ben dahil LG kullanan çok ve Antalya sıcağına dayanamayıp kapanan bir G3 dışında herkes pek memnun. Ama daha önce de yazdım G3'ler soğuk memleketlere daha uygun :)

9 saat önce, Furkan Çiçek said:

android gibi açık kaynak kodlu çöp bir işletim sistemi

Biraz amacını aşan bir açıklama olmuş, gene android ios tartışmasına girmek istemem ama ios shiplerini imrendirdiğim zamanlar olmadı değil. Pazar payı da zaten yeterince fikir verici bence çöplük konuunda...

mos.JPG.d19201294ea8ca3a98da71498096326a

9 saat önce, Mustafa Karaca said:

arka kapaktaki deri aşınır mı onu bilemedim işte 

Deride tek sorun anahtar vb. sert cisimle aynı cebe veya çantaya düşerse çizilebiliyor. Tabii plastikte öyle ama o kadar dikkat çekmiyor.

Ama o kadar şık ki alternatif düşünemiyorum. Zaten gereğinde kapak değişir. 

Pil konusuna gelince büyük ekranlar her zaman tüketimi arttırıyor, tabii işlemci, kullanım tarzı ve çekim gücü de etkiler. Bu tip telefonlarda günü kurtarmak yeterli hedef. 

Hangi işletim sistemi derseniz de Android sürekli gelişen, değişik platformlarda uyumlu çalışabilen, Google destekli, kişiye özelleştirmede neredeyse sonsuz imkanlar sunan, program kütüphanesi nicelik açısında çok, nitelik açısından oldukça zengin ve yaygın bir sistem. iOs Apple platformundaki ve telefondaki donanımla uyumluluk yanında geniş program kütüphanesi ile ön plana çıkıyor. Windows ise Windows 10 kullanan bilgisayarlarla konuşmayı becerebilen ve Microsoft platformunda gücünü sunabilen bir sistem, ama bence hala gelişmenin çok başında ve sınırlı imkanları var. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.