Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Ekran Değişikliği

Serkan Gülhan

Soru

Standart ekran yerine bazen araba kontağı kapatınca bu görüntü çıkıyor. Pazartesi randevu aldım Ankara Otokoç tan. Bu konuda bilgisi olan varsa paylaşabilir mi?20160129_182711.thumb.jpg.322053c3473fff

Norma ekran

20160129_182535.thumb.jpg.a32c9a0e668c1c

Bozuk ekran

Telefondan yükleme yaptigim için fotolar yan çıkıyor kusura bakmayın.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0
7 dakika önce, Cem Boneval said:

Bozuk ekran yerine süslü mü desek acaba...?

Olabilir. ?

Bugün akşam üstü uğradığım için sadece tahminde bulundular. Bu işle ilgilenen baş müh. İzin deymis. Pazartesi ekran kontrolü ve program güncelleştirilmesi yapılacak. 2013 ten buyana guncellenmeden bindim. Güncelleme yapılınca %50 tasarruf varmış işin sonunda. ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 saat önce, Serkan Gülhan said:

Olabilir. ?

Bugün akşam üstü uğradığım için sadece tahminde bulundular. Bu işle ilgilenen baş müh. İzin deymis. Pazartesi ekran kontrolü ve program güncelleştirilmesi yapılacak. 2013 ten buyana guncellenmeden bindim. Güncelleme yapılınca %50 tasarruf varmış işin sonunda. ?

% 50 iyiymiş hocam :)

İddialı rakam İnşallah dedikleri gibidir.

Ben de güncelleme mi yaptırsam (hiç yaptırmadım) :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
14 saat önce, Serkan Gülhan said:

Olabilir. ?

Serkan abi Ankara Başer ford forumumuz için özel indirimler sağlıyor. Ekran sorunu için sadece otokoç a bağlı kalma derim ben. Başerde servis danışmanı Gökhan bey e gidersen gerekli tüm yardımı yapacaktır. Biz Ankara da otokoç u hiç denemedik duyduklarımız olumlu değildi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
8 saat önce, Doğan Kurban said:

Serkan abi Ankara Başer ford forumumuz için özel indirimler sağlıyor. Ekran sorunu için sadece otokoç a bağlı kalma derim ben. Başerde servis danışmanı Gökhan bey e gidersen gerekli tüm yardımı yapacaktır. Biz Ankara da otokoç u hiç denemedik duyduklarımız olumlu değildi.

Tavsiye için teşekkür ederim. Garantiden hallolur herhalde. Drl led lere bahane vermezlerse.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar

Sabah Otokoç 'a gittim fotoları benden aldılar. Merkeze yollandı. Az önce de telefondan değişim onayı geldiğini öğrendim. Anladığım kadarı ile komple ( hız ve devir saati ) olan kısım değişecek. Yarın gelirseniz sizin ekranı söküp seri numarasını alıp ona göre istekte bulunalım dediler. Çarşambaya gelir haberini verdiler bir yanlışlık olmazsa tabii ki

Sök tak zor mudur bilmem ama bu tür arabanın ön göğsüne müdahaleler beni tedirgin ediyor. sökme takmasında çıkacak bir tırnak problemi vb.; yarın öbür gün göğüsten ses gelmesine neden olabilir diye düşünüyorum.

Sökme takma işleminde tecrübeli olanların bilgisini almak isterim.

Bir de 3 model var dediler bana uyarsa ve yaptırabilirsem tabii ki; Bana tavsiyeniz var mı? ( foto eklerseniz sevinirim). ( geniş ekranlılar uyar mı ? 2013 focus 1.6 tdci titanium smart paket )

Serkan Gülhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
59 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Ses çıkmaz, burada onlarca kişi ekran değişiyor onlardan farkı yok, geçmiş olsun

Geniş ekran tabi uyar. Motora uygun gösterge olması kafi

Dizel veya benzinli diye belirtmek yeterli mi? Başka ayırt edici bir fark var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
33 dakika önce, Serkan Gülhan said:

İsteğimi kabul ederler mi bilmem ama geniş ekrana zorlayayim. Fiyat farkını da teklif ederim artık. İnşallah inat etmez

ler.

Bu tür garanti değişim durumlarında farklı bir ürün vermiyorlar maalesef Serkan...

Daha önce başıma geldiği için biliyorum, fiyat farkı teklifi de bir işe yaramıyor. Aynısını verecekler garantiden.

Geçen hafta bir arkadaşımın C-Max Trend'i için garantiden direksiyon değişimi verildi ('14 model 20K km)

Farkı verelim deri direksiyon olsun dedi ama ııhh...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
18 dakika önce, Gürkan Çakıroğlu said:

Bu tür garanti değişim durumlarında farklı bir ürün vermiyorlar maalesef Serkan...

Daha önce başıma geldiği için biliyorum, fiyat farkı teklifi de bir işe yaramıyor. Aynısını verecekler garantiden.

Geçen hafta bir arkadaşımın C-Max Trend'i için garantiden direksiyon değişimi verildi ('14 model 20K km)

Farkı verelim deri direksiyon olsun dedi ama ııhh...

???

Kısmet. Düzelsin de. Artısı olursa sevinirim

Serkan Gülhan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.