Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Ford Audio 1 Saat Modu

Misafir

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0
36 dakika önce, Engin Uzunoğlu said:

Ünite açık kalıyor. Araba çalışmazken radyo teyp kullanılabilsin ama akü bitmesin diye 1 saat modu var. Basitçe açma kapama düğmesi bozulmuş olabilir. Radyo teyp ile ilgili bence sorununuz. 

Düğme bozulsa açıp kapatamam bu sanırım multimedyanın bir özelliği bilemiyorum 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
16 dakika önce, Engin Uzunoğlu said:

Araba çalışmazken radyo açarsanız o ekran görünür arabanın özelliğidir.

Radyo açmıyorum araç kapalı iken ekran da saat çıkıp bekleme konumuna geçiyor ve 1 saat sonra ekran kapanıyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar aracımın ekranında 1 saat modu uyarı var. Fordum moderatöründen bu konuda yardım aldım fakat 1 saatten fazla bekledim kapılar kitli vaziyette. Çözülür ümidiyle gittim olmadı. Aynı ekran devam ediyor. Kutup başlarını söktüm sorun gene aynı. Farklı bi düşüncesi ve çözüm önerisi olan varmı. Yola çıkıcam ve teyip çalışmasaa o yol bitmicek. :(  Bu arada araç fiesta 2012 titanyum -x plus. 

image.jpeg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
1 dakika önce, Yakup Çağatay said:

Sorun olan nedir acaba? 

1 saat yazması problem değil.

Problem olan sadece o yazması. Onun dışında teyp hiç çalışmıyor. Cd çıkarm tuşuna basıyorum cd mevcut değil diyor. Halbuki cd var. Ne usb ne cd ne aux hiç tepki yok sese dair. :(

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
2 dakika önce, Doğan Kurban said:

Acaba sigortasını söküp taksa düzelmez mi? Bir de araba 15 dk sonra teyp dahil tüm elektriği kesince düzelebilir belki.

Saatlerce uğraştım. Komple elektriği kestim hocam. Sorun devam etti. 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.