Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

:)

Yine de karlı yolda çok hız yapmamanı öneririm...

Bu arada bu ince lastik korkusu neden anlamadım.

İnce stepne ile gelmiyor mu yeni Focus'lar, e ince stepneyi taktığın zaman bir şey olmuyor, garanti de bozulmuyor, bu lastiği takınca mı iş değişiyor?

Ayrıca Bora 205/55-16 lastik için servisin senden belge alması da saçmalığın daniskası, beceremedin mi kullanım kılavuzunu gözlerine sokmayı?

çivili lastik süspansiyona kayda değer yük getirmez, en azından 40 yanak lastikten kötü değildir.

Sadece karsız buzsuz zeminde, yani düz asfaltta, ama kuru ama ıslak, yol tutuşu çok zayıftır, hele bir de ince ise, aman dikkat! Bir de çok gürültü yapar.

Ayrıca çivi buz içindir, kar için dişler önemli...

Kuzey İskandinavya sürekli bu tür lastikler kullanıyor, mecburiyetten...

abi bizim burda trafikte pek olmaz yollar buz pisti gibi.bazen kayakları takıp yolda kayak yapasım geliyor :) dediğiniz gibi buzlu zeminde kullanıyorum..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu lastikler çok ince ve bu nedenle aracınızın fren sisyemine ve disklerine zarar verebilir düşüncesindeyim....Ayrıca bu lastikleri takacağınız yollara arabanızı sürmeseniz keşke,sonuçta bunlar çokda ağır yol koşullarına göre yapılmamış compact sınıf aile otomobilleri...

abi düzeltme yapayım çivili lastiği f3 e takmadım.biz de bir tane suzuki swift MT 4* 4 var ona taktım ... oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar kış lastiklerinizle sağanak yağmurlu havalarda dikkatli olun; bugün denerken farkettiğim üzere kış lastiklerinin su tahliye kapasiteleri yaz lastiklerinden az ve bu şartlarda tüketimi de bariz şekilde arttırıyorlar, bunlar bilinen gerçekler olsa da unutulduğunda güvenliği tehklikeye atabilir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugun taksicinin biri 1,5 ay once goodyear ug8i 120 tlye aldığını ve goodyear kampanyasından piranha navigasyon hediye edildiğini söyledi. Navigasyon neyse de 120 tl bana pek mümkün görünmedi. Ankaradaki butun bayileri tek tek aradim aldığım en ucuz fiyat 225 tl idi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

kar çorabı acaba işe gerçekten var mı? eğreti gibi duruyor... :nazar:

http://urun.gittigid...enilik-51166252

walla bunun aynısından koçtaş'ta görmüştüm.. balanslar için mantıklı ama zincir kadar tutunma sağlar mı bilemiyorum. ama yine de işe yarayacağını söylüyordu satış danışmanı.. paletler de güzel seçenek olarak görünüyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

walla bunun aynısından koçtaş'ta görmüştüm.. balanslar için mantıklı ama zincir kadar tutunma sağlar mı bilemiyorum. ama yine de işe yarayacağını söylüyordu satış danışmanı.. paletler de güzel seçenek olarak görünüyor.

hani sanki lastikten çıkıcak gibi duruyor..buzlu zeminde nasıl bir performans gösterir soru işareti..
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.