Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus mk3 Kaliper Boyamak

Önerilen Mesajlar

• 1 ay sonra...

Aşağıdaki Resimdeki araç Porche Cayman. Doğuş oto maslakta yaptırıldı.

Kendileri değil sanayide biryerde yapıtırıyorlar. 1300 TL verdik.

Yazısı ve boyası çok iyi oldu. Örnek olarak iletiyorum.

kaliper_zps1acd78e2.jpg

Bizim araçlar içinde benzer işçiliği yapıp porsche yazısı yerine focus olsa fena olmaz sanki :naughty: .

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 3 ay sonra...
  • 1 yıl sonra...

Ayri bir baslik yok sanirim ben de brembo kaliper kapagi almayi dusunuyorum ama sizce disklerin sogumasinda sikinti yasatir mi neticede hava almasi azalacak gibi ikincisi de style plus jantin ic ne sigar mi deneyen var mi aranizda ?

aynen bende sahibinden.com da satılanlardan brembo kaliper kapağı düşünüyorum ama açıkçası fren disklerine etkisi,fren güvenliğine etkileri konusunda bilgim yok bu konuda bilgi verebilecek olan var mı acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende de brembo kaliper kapakları mevcut. Bu zamana kadar bir eksisini görmedim. Görmedim derken tabiiki aradaki farkı bilemeyiz ama serviste de olumsuz bir şey dememişlerdi. 

Kapaklar nasıl takılıyor acaba silikonla yapıştırma mı? yoksa başka bir yöntemi var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.