Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

1.6 Ecoboost Enjektör Plastiğinden Benzin Kaçağı

semih yılmaz

Soru

Merhabalar. Benim arabaya dün bindiğimde çok ciddi benzin kokusu vardı. Klimayi açınca daha da arttı. Aracın altına motoruna baktım herhangi benzin kaçağı göremedim. Mecburi sürüşlerden sonra bugün servise babam götürdü. Enjektör plastiği bozulmuş oradan benzin kaçıyormuş. Allahtan farkedip servise götürmüşüz yanma patlama ihtimali varmış. Şimdi merkezden enjektör sipariş edecekler 3 gün surecekmis.Sanırım uzatılmış garantiden değiştirecekler. Bu süreçte arabasız bekleyeceğim. Akü sorununu yeni aşmışken şimdi bu sorun çıktı. Sonuçta insan yapısı diyip canımı çok sıkmamaya çalışıyorum. Daha önce böyle bir sorun yaşayan var mı. Çok tehlikeli bir arıza değil mi. Yani farketmesem Allah korusun havaya uçabilirmişim

semih yılmaz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 10 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

@semih yılmaz

Kesinlikle çok tehlikeli. 2-3 hafta önce aynısı Mondeo'da da başımıza geldi. Felaket bir mazot kokusu geldi, eğildim baktım alttan damlatıyordu. Götürüp yaptırdık, oradaki usta: Allah korumuş, bu motorlar çok çabuk alev alıyor demişti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.