Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus MCA mk3'e ön cam resistans'ı takılabilir mi?

Serkan erden

Soru

merhaba arkadaşlar, focus 3,5 araca resistanslı ön cam takılabilirmi? malum havalar soğudu, sıkıntı olmaya başlıyor. eğer olabiliyorsa bunu kaskodan yaptırabilirmiyiz. yani ön camı kırıp yenisi ile değişirken farkını verip resistanslı takılabilirmi? birde farkı ne kadardır acaba?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 14 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

merhaba arkadaşlar, focus 3,5 araca resistanslı ön cam takılabilirmi? malum havalar soğudu, sıkıntı olmaya başlıyor. eğer olabiliyorsa bunu kaskodan yaptırabilirmiyiz. yani ön camı kırıp yenisi ile değişirken farkını verip resistanslı takılabilirmi? birde farkı ne kadardır acaba?

bence takılabilir fakat şansınıza tesisat olabilir de olmayabilir de anacak cam söküldükten sonra anlaşılıyor tesisat olayı ,ayrıca yurtdışı için üretilen soğuk bölgeli iklimler için rezistanslı camın parça kodunu bulup illaki sipariş verip  sabırla beklenerek ücreti ödenerek olabilir ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sağlam bir şeyi kırıp kaskodan parasını alabilmeyi ne kadar rahat yazabiliyorsunuz hayret.

kaskom bana bu imkanı vermiş. zaten cam değişimlerinde eksper bile gelmiyor. binevi müşteriye hizmet diye düşünüyorum. ayrıca kırmasamda olur. söküp değişebilecekse veririm kendilerine.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0
kaskom bana bu imkanı vermiş. zaten cam değişimlerinde eksper bile gelmiyor. binevi müşteriye hizmet diye düşünüyorum. ayrıca kırmasamda olur. söküp değişebilecekse veririm kendilerine.

Vallahi bravo bunu bir imkan olarak görmekte çok güzel bir bakış açısı. Siz aracınızı satmakla da uğraşmayıp bir duvara çarpıp pert ediyorsunuz sanırım.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Vallahi bravo bunu bir imkan olarak görmekte çok güzel bir bakış açısı. Siz aracınızı satmakla da uğraşmayıp bir duvara çarpıp pert ediyorsunuz sanırım.

şimdiye kadar hiç kaskomu kullanma gereksimi duymadım. Allaha şükür trafikte bir tane bile kaza yada ceza kaydım yok. 10 yıldır araç kullanıyorum. sadece kaskoya verdiğim para bir işe yarasın diye her sene sonu zevkine cam değiştirenler gördüm. amacım fırıldak yapmak değil,kaskomu bozmayan bir işlem,ayrıca kasko firması cama bizden cok daha az para ödüyor.firmalarda insanların bu tip işlere gireceklerini biliyorlardır heralde, bir cam için dert yanacaklarını düşünmüyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kaskonuz size camınız kırılırsa değiştirme imkanı vermiş. Sağlam camı kırıp bizden parasını alın dememiş. Ama bizim aklımız böyle şeylere güzel çalışır tabi. Benim de camcı arkadaşım var, bu şekilde gelenleri çok güzel kovuyor dükkandan. Benim camımım sağ alt tarafında çatlak var, arkadaşa gittim bu yürümez de görüşünü de engellemez diyip değiştirmedi. Öyle birine denk gelmeyinde....

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Makyajlı focus'da artık bu opsiyon yok; camı bulmakta zorlanma ihtimali var olabilir! %99 eskisi ile camlar aynıdır ama araştırmanızda fayda var.

Konu başlığını düzenleyerek genel bir soruya cevap amaçlı bırakıyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

şimdiye kadar hiç kaskomu kullanma gereksimi duymadım. Allaha şükür trafikte bir tane bile kaza yada ceza kaydım yok. 10 yıldır araç kullanıyorum. sadece kaskoya verdiğim para bir işe yarasın diye her sene sonu zevkine cam değiştirenler gördüm. amacım fırıldak yapmak değil,kaskomu bozmayan bir işlem,ayrıca kasko firması cama bizden cok daha az para ödüyor.firmalarda insanların bu tip işlere gireceklerini biliyorlardır heralde, bir cam için dert yanacaklarını düşünmüyorum.

yazdıklarınız bana bir şey ifade etmiyor, sağlam bir şeyi kaskodan garantiden vs değiştirmek sahtekarlıktır, hırsızlıktır. buda son mesajımdır.

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Makyajlı focus'da artık bu opsiyon yok; camı bulmakta zorlanma ihtimali var olabilir! %99 eskisi ile camlar aynıdır ama araştırmanızda fayda var.

Konuyla ilgisi yok ama bu opsiyon neden çıkarıldı Focus'tan, eklenmesi düşünülüyor mu? Bilginiz var mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yakup bey makyajlı focus'ların camının daha kalın olduğu söyleniyordu. Bu durumda uymama ihtimali daha yüksek değilmi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Sizin dediğiniz biraz iyi niyeti suistimal olmuyormu?Geçen hafta arkadaşıma Focus 3 buçuk aldık Araç kasko yapıldı ilk yıl içerisinde Araç perte çıkarsa liste fiyatı neyse onu iade ediyorlar Isterseniz aracı perte çıkarın zamlı fiyatdan paranızı geri alabilirsiniz ama kul hakkinida göze alın.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.