Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Style mi Titanium mu Tavsiye ?

hakan tek

Önerilen Mesajlar

Yani fark biraz açıldı ama tdci powershift teknolojisi de çok ileri. Hem yüksek tork dayanimli powershift, hem eu6 için gereken filtreler vs . Beyefendi ötv siz  alacağı için çok avantajlı,  5 sene sonra satarken normal arabalardan farksız satacak ciddi kar bile elde edebilir. Durumn musaitse alabiliyorsa tdci powershift almalı naçizane fikrime göre.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

dizeli alırken pahalı ama satarken de pahalı. Hele ki az km yapmış dizel havada kapılır. Yani az km yapıyorum dizel almamak için iyi bir bahane değil. Fakat  dizel powershift titanium da alabilme sınırının üzerinde pahalı kalabilir.

Hayırlı olsun karariniz. Ancak dizel powershift de öyle hemen cizilmemeli..

Haklısınız bende istiyoruz dizel otomatik şimdiye kadar alıcaktım zaten benzinli ama dizel çıkacak dediler fiyat belli olmadıgı için bekledim sonra araya beklenmedik bazı durumlar girdi buzamana kaldı nasip diyeyim yinede tavsiyeniz için teşekkürler

Hakan şimdiden hayırlı olsun o vakit..

Teşekkür ederim bekir abi çok sagol..

@H. Cenk Gönderdiğin bi-xenon abi ben halojene razıyım.

@hakan tek Şimdiden hayırlı olsun bu arada.

Teşekkürler Semih Abi çok sagol..

hakan tek tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun alacağınız araç inşaallah. Opsiyon olarak ekleteceğiniz cam tavanı, ailecek istediğiniz bir donanım olarak okudum. Tercih meselesidir bu işler fakat ben opsiyon olarak alınabilecek en elzem özelliğin bixenon olduğunu düşünüyorum. Hatta Avrupa standartları gereği bütün otomobillerde abs, hava yastığı, esp gibi özellikler nasıl güvenlik ekipmanı olarak standart sunulmak zorundaysa yolun durumuna göre aydınlatmada bulunan bixenon teknolojisinin gece sürüşü güvenliği için standart olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü halojen farlarla gece yolculukları hem daha tehlikeli hem daha zor oluyor. Fikriniz değişmez belki ama opsiyon olarak cam tavan yerine bixenon hem güvenliğiniz, hem aracınız için daha iyi olabilir kanaatindeyim.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

malesef  @H. Cenk abiye katılamıyorum bu dizel konusunda... satmak düşüncesiyle mi alıyoruz (ki bu ticari mantığa girer) yoksa kullanım amacıyla mı? Böyle böyle yaparak @Yakup Çağatay'un da dediği gibi aradaki makas sürekli açıldı. Gerçekten ihtiyacı olan vatandaş otomatik dizele yaklaşamaz oldu... 

Yılda max. 10.000 km yapan bir vatandaş neden dizel alsın... vs vs... 

neyse hayırlı olsun @hakan tek abi, balıkesirde powershift ile bir sorun yaşayacağını sanmam, trafiksiz yerlerde onu kullanmak gerçekten çok zevkli.

Sunroof işini de kıskanmadım değil :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı uğurlu olsun alacağınız araç inşaallah. Opsiyon olarak ekleteceğiniz cam tavanı, ailecek istediğiniz bir donanım olarak okudum. Tercih meselesidir bu işler fakat ben opsiyon olarak alınabilecek en elzem özelliğin bixenon olduğunu düşünüyorum. Hatta Avrupa standartları gereği bütün otomobillerde abs, hava yastığı, esp gibi özellikler nasıl güvenlik ekipmanı olarak standart sunulmak zorundaysa yolun durumuna göre aydınlatmada bulunan bixenon teknolojisinin gece sürüşü güvenliği için standart olması gerektiğini düşünüyorum. Çünkü halojen farlarla gece yolculukları hem daha tehlikeli hem daha zor oluyor. Fikriniz değişmez belki ama opsiyon olarak cam tavan yerine bixenon hem güvenliğiniz, hem aracınız için daha iyi olabilir kanaatindeyim.

Teşekkür ederim yorumunuzu dikkate alıcam şuan tam oarak fiyatını bilemiyorum ama Balıkesirdeki Ford bayi gerçekten hiç indirim yapmıyor kasıyor resmenbazen kızmıyor degilim aracı Ankaradan da alma fikrim oluştu sırf inat olsun diye :)

malesef  @H. Cenk abiye katılamıyorum bu dizel konusunda... satmak düşüncesiyle mi alıyoruz (ki bu ticari mantığa girer) yoksa kullanım amacıyla mı? Böyle böyle yaparak @Yakup Çağatay'un da dediği gibi aradaki makas sürekli açıldı. Gerçekten ihtiyacı olan vatandaş otomatik dizele yaklaşamaz oldu... 

Yılda max. 10.000 km yapan bir vatandaş neden dizel alsın... vs vs... 

neyse hayırlı olsun @hakan tek abi, balıkesirde powershift ile bir sorun yaşayacağını sanmam, trafiksiz yerlerde onu kullanmak gerçekten çok zevkli.

Sunroof işini de kıskanmadım değil :)

Gerçekten haklısınız Dizel araç hep hayalim ama malesefki benzinli ile arasındaki uçurum beni korkutuyor mesela dizel focus alsam herhalde  8 - 9 yıl satmadan zevk ile kullanırım..

Hayır olsun Hakan bey. İyi günlerde kullanın inşallah.

Teşekkürler Soner Bey :)

hakan tek tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.