Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Style mi Titanium mu Tavsiye ?

hakan tek

Önerilen Mesajlar

Otomobil tek bir şey değil. Herkesin isteği beklentisi farklı . Bunu en iyi kişinin kendisi bilir. Bazen de benim gibi belki yanlış karar verebilir. Önemsiz dediği şeyin meğerse önemli olduğunu anlar. 

Kimi sadece donanıma bakar cam tavan , kendi kendine park, geri görüş kamerası vs bekler, kimi sadece düz çizgide hızlanış ister, kimi iyi viraj alma bekler. Kimi sadece tasarıma bakar. Ben focusu alınca öğrendim ki benim için en önemli kriter iç mekan tasarım ve kalitesi imiş :( Focus style kalite konusunda kötü değil ama tasarım konusunda renkler konusunda ve ergonomi konusunda biraz (ne birazı epey) geride. Bu da esasen biraz eski bir model olmasından kaynaklanıyor . Hep fordun en iyi zamanı makyajdan sonrasıdır denir ama bence bu sefer bu yanlış oldu.. Neyse geniş ekran  ve kromlu havalandırma ızgaralara bana yetecek ama ikisi de yok işte bulunmuyor..

Yine de buna rağmen hala düz vites titanium dizel yerine style tdci powershift alınmasını daha doğru buluyorum. 1.5 tdci powershift hakkaten şahane bir kombinasyon. Ford turnayı gözünden vurmuş ama ambalaj biraz zayıf işte. Focusta soru 1.5 tdci powershift trendX mi, style mı, titanium mu olmalı sanki :) (ecoboostlar gelene kadar :D ) 

Golf diyorum ama focustan 10 kaat kadar pahalı . Zaten fiyatlar çılgın almak ne kadar mantıklı şaibeli. Eğer euro5 golf mantıklı fiyatlara bulunuyorsa kaçırılmamalı. Son olarak Doğuş Forda göre daha fazla indirim yapıyor hep fiyat listesine aldanılmamlı..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Heçte bilem.Otomatik klima zaten başlı başına büyük bir güzellik.Style bence hiç olmaması gereken bir donanım.2 donanım yeterde artar bence :)

Abi ben de isterim olsun 21 kutup başlarıma, 19 göbeeme, 18 ayak uçlarıma. Ama style'ın aman aman bir eksiği yok yav. Makyaja makyaj yaptırıyorlar adama.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bana gündüz farlı, siyah zeminli halojen bulsak ya.

Hazır bixenon lu far var gündüz ledini boşverip alsan ya :)

http://www.sahibinden.com/ilan/yedek-parca-aksesuar-donanim-tuning-yedek-parca-otomobil-arazi-araci-yeni-focus-3-bixenon-far-227714323/detay/

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

VVBELn.jpg

Valla şunu bulsam dakika düşünmem,

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus alınacaksa Titanium alınmalı fikrini destekliyorum.

Evet alt donanımlarda fazlasıyla yeterli lakin zamanla donanıma çok takılmasanız bile,yok siyah zeminli far alayım - yok ekranı değiştireyim - yok gösterge ekranı büyük olsun - acaba dijital klima sonradan takılır mı gibi onlarca soru ve sorun beyninizi yemeye başlıyor. Bknz: Ben :D

Bu yüzden imkan varsa kesinlikle Titanium diyorum ancak 1.5 dizel PS fikride hiç yabana atılmayacak bir öneri,sırf o motor ve şanzıman için bazı şeylerden feragat edilebilir bence.

Semih G. tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlarınızı teker teker okudum zahmet ettiginiz için çok teşekkür ederim. Yorumlarınızdan sonra Titanium almaya karar verdim engelli oldugum için ötv den muaf alıcam için sunroff da ekleticem ek olarak ama başka pakete malesefki bütce yetmiyor .

Dizel alma hususunda çok düşündüm ama yılda 8 ila 10 bin km yol yapıyorum suanki aracım 5 yıl oldu tam 53 bin km de 5 yıldan 5 yıla aracımı degiştiriyorum benzinli focus ile dizel arasında tam 15 bin tl var buda bana pek cazip gelmiyor oyüzden.

Powershift şanzımanın sıkıntılı oldugunu biliyorum ama Engelli oldugum için mecburen otomatik araç almak zorundayım , suan alabilecegim dolu dolu bi araç sadece Focus olarak görünüyor herşeyiyle tam dolu beklentileri karşılayabilen bide Honda var tabi ama oda Focusun yanında uçan teneke yanlış almasın kimse kesinlikle küçümsemiyorum ama bu böyle biliniyor zaten.

Balıkesirde oturuyorum şehrimizin trafigi yok denilecek kadar az istanbul Ankara İzmire göre sakin bi kullanıcıyım oyüzden otomatik Focus ta şansımı denemek istiyorum . yorumlarınız benim için çok önemli dikkate alarak okudum Das Auto fiyatları yüzünden yanına yaklaşılmıyor Jettanın bile yarı dolu modeli Titaniumdan daha pahalı ve o markadada bir çok sorun var . Hepinize yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yorumlarınızı teker teker okudum zahmet ettiginiz için çok teşekkür ederim. Yorumlarınızdan sonra Titanium almaya karar verdim engelli oldugum için ötv den muaf alıcam için sunroff da ekleticem ek olarak ama başka pakete malesefki bütce yetmiyor .

Dizel alma hususunda çok düşündüm ama yılda 8 ila 10 bin km yol yapıyorum suanki aracım 5 yıl oldu tam 53 bin km de 5 yıldan 5 yıla aracımı degiştiriyorum benzinli focus ile dizel arasında tam 15 bin tl var buda bana pek cazip gelmiyor oyüzden.

Powershift şanzımanın sıkıntılı oldugunu biliyorum ama Engelli oldugum için mecburen otomatik araç almak zorundayım , suan alabilecegim dolu dolu bi araç sadece Focus olarak görünüyor herşeyiyle tam dolu beklentileri karşılayabilen bide Honda var tabi ama oda Focusun yanında uçan teneke yanlış almasın kimse kesinlikle küçümsemiyorum ama bu böyle biliniyor zaten.

Balıkesirde oturuyorum şehrimizin trafigi yok denilecek kadar az istanbul Ankara İzmire göre sakin bi kullanıcıyım oyüzden otomatik Focus ta şansımı denemek istiyorum . yorumlarınız benim için çok önemli dikkate alarak okudum Das Auto fiyatları yüzünden yanına yaklaşılmıyor Jettanın bile yarı dolu modeli Titaniumdan daha pahalı ve o markadada bir çok sorun var . Hepinize yorumlarınızdan dolayı çok teşekkür ederim..

Hayırlı uğurlu olsun, güzel arabadır. Pişman olmazsınız.
Sunroof alarak arka yolculara biraz daha kasvetli hacim vermiş olacaksınız ee onu da arkadakiler düşünsün artık :kıhkıh: 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Teşekkürler Yakup hocam Hayırlısı artık,aldıgım bütün araçlarım sunroff luydu zevki bir başka oyüzden vazgeçemiyorum oglanda illa sunroff diyor nasibimiz varsa alıcaz inşallah :)

Oğlan diyorsa alınacak :P Genelde öyle oluyor çocuklar çok seviyor. 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Powershift şanzımanın sıkıntılı oldugunu biliyorum ama Engelli oldugum için mecburen otomatik araç almak zorundayım ..

dizeli alırken pahalı ama satarken de pahalı. Hele ki az km yapmış dizel havada kapılır. Yani az km yapıyorum dizel almamak için iyi bir bahane değil. Fakat  dizel powershift titanium da alabilme sınırının üzerinde pahalı kalabilir.

Hayırlı olsun karariniz. Ancak dizel powershift de öyle hemen cizilmemeli..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.