Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arkadan gelen aracın selektör yapması

testuser

Önerilen Mesajlar

Selektör ve korna kullanma huyum yok ancak bu konuda kendimi şanslı hissediyorum, Mondeo geniş gövdesi ve yine büyük gündüz ledlerinin avantajı ile yolu kendine açmasını çok iyi beceriyor, dikiz aynasında görmemeniz imkansız gibi,  sollama prestiji çok yüksek. Genel olarak gündüz ledli araçların hepsinde bu avantaj daha fazla diye düşünüyorum arkadan yaklaşırken daha iyi fark ediliyorsunuz.

Birazcık iddaalı bir cümle olmuş ama aklıma nedense 1.0 Ekobüs @@Doğan ve Atmosferik @Mert geldi. :)

1.0 Ecoboost alalı 2 ay oldu. 1.5 dizel hyundai getz vardı daha önce onunla yapmışlığım çok :)   

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de şunu anlamıyorum açıkcası.İddialı olacak ama gerçekten şoför olan kişi zaten arkasından gelenin dibine yanaşmasına selektör yapmasına fırsat vermeden yolda ilerlemeli.Yahu zaten önün boşsa git en sağdan mis gibi.gerektiğinde yap sollamadı geri gir şeridine.Rampa çıkarken çok denk geliyor.Geç sağa be adam illa vites mi küçültelim bırak rahatça çıkalım rampayı.Sadece saygı olsa bence yeter artar.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir de şunu anlamıyorum açıkcası.İddialı olacak ama gerçekten şoför olan kişi zaten arkasından gelenin dibine yanaşmasına selektör yapmasına fırsat vermeden yolda ilerlemeli.Yahu zaten önün boşsa git en sağdan mis gibi.gerektiğinde yap sollamadı geri gir şeridine.Rampa çıkarken çok denk geliyor.Geç sağa be adam illa vites mi küçültelim bırak rahatça çıkalım rampayı.Sadece saygı olsa bence yeter artar.

Bak çok doğru konuya değinmişsin Doğan'cım, iyi şöfor asla kendine selektör yaptırmaz, kendini sıkıştırmaz, arkadan gelenin durumunu göre yada önde gidenin durumuna göre hızlanır yada yavaşlar, işini kendisi görür. 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi sana aynen katılıyorum. Benim kast ettiğim sağa geçmeye fırsat bile vermeden tacize başlayan  maganda tipler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bak çok doğru konuya değinmişsin Doğan'cım, iyi şöfor asla kendine selektör yaptırmaz, kendini sıkıştırmaz, arkadan gelenin durumunu göre yada önde gidenin durumuna göre hızlanır yada yavaşlar, işini kendisi görür. 

Abi zaten anlamıyorum bizdeki sol şerit hastalığını.Bazı m.ll.r da sağ şeritteyken arkama gelip selektör yapıyor.Ben de sola geçip yol veriyorum :D nasıl ama

Yok be Doğan'ım ben sol şeritti kullanmam zor aracım kötü dizel diye yazmıştım..

Hadi hadi yokuş aşa 120 bastım diye hava atıyordun daha geçen gün.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi zaten anlamıyorum bizdeki sol şerit hastalığını.Bazı m.ll.r da sağ şeritteyken arkama gelip selektör yapıyor.Ben de sola geçip yol veriyorum [emoji3] nasıl amaHadi hadi yokuş aşa 120 bastım diye hava atıyordun daha geçen gün.

Nerdeeee yokuş aşağı bile 98 geçmiyor ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1974'ten beri Orta Avrupa'da sık sık araba kullanmışlığım var, özellikle Almanya hiç öyle anlattığınız gibi masum bir yer değil. Tabii Almanya'nın Türkleşmesinin de rolü vardır kuşkusuz, ama şeridi zamanında boşaltmazsanız fena halde uyarılırsınız. 

Tabiki haklısınız hocam.

Uyarılırsınız ama söylemek istediğim bizdeki gibi sık karşılaşılan bir durum olmadığı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.