Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Damacana'dan kaç litre döküyorsunuz?!

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Şimdi ben özet geçeyim..

Yakup diyor ki, damacana diyor, malum 19 litre... hadi bu damacana değil de şişe olsun, 1 litre, bilemedin 1,5 litre..

Doldururken diyor, büyük risk diyor.. (arabaya benzin mi dolduruyor anlamadım neden riskli olduğunu ama siz anlamış gibi yapın hee hee diyin) ortalama diyor ne kadar dökülüyor diyor.. altına diyor, bez neyim seriyor musunuz diyor? (bunu hiç anlamadım hele).. 1 bardağı geçgin (ki bence geçkin olacak) dökmüşlüğü varmışımış... öyle diyor.. ben Yakup'un yalancısıyım..

Olayı şu videoyla da özetleyebiliriz:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi damacanayı devirip bardağa doldururken mi yoksa damacananın pompasına pump it diye abanırken mi yere dökülüyor onu anlamadım... o bi açıklığa kavuşsa süreçte epey bi yol alacağız da.. onu netleştiremedik.. yazarken de Yakup da pek iyi değildi herhalde :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya şimdi damacanayı devirip bardağa doldururken mi yoksa damacananın pompasına pump it diye abanırken mi yere dökülüyor onu anlamadım... o bi açıklığa kavuşsa süreçte epey bi yol alacağız da.. onu netleştiremedik.. yazarken de Yakup da pek iyi değildi herhalde :)

Damacanayı kafaya dikerken üstüne akan su miktarı diye biliyordum ben.Bardağa mı koyuyoruz suyu.Sonrada bardakla şişeye dolduracas yani.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizde oran çok yüksektir. 19 l damacanın 1-1,5 litresi yere dökülür diyebilirim.

İkisi de pompa ayarını öğrenememe konusunda çok başarılı iki delikanlı var. 

Anlayan çıktığına göre örnek alabilirsiniz :D 

Garip düşünenleri ise ben anlamadım siz kaç defa damacanayı ters çevirip bardak döküyorsunuz hadi döktün bardağın altına bir şey mi seriyorsunuz :D 

Bu kadar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.