Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nissan Juke - Resimli İnceleme ve Test !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bu lafın Üzerine Juke. Keşke aldırmasaydınız Bora bey.

Kız kardeşime laf geçirebilsem aldırmazdım zaten...Ama kadınlar laf dinlemiyor,kız kardeşin olsa bile...Bana kalsa ben ona Fiesta al dedim ama neymiş sevmediği bir kadın varmış işyerinde onda da fiesta varmış,onu alırsa bizden gördÜ de aldı derlermiş..Napiim....Gerçi bu ses izolasyonu dışında bence oldukça sağlam bir araba,yakından daha da iyi inceledim bugÜn..Sevmediğim tek tarafı otomatik far sensörÜ olmaması ve sileceklerin kÜçÜk olması...İçi sandığımdan genişti,en azındantavanı bayağı yÜksekti...Otomatik klima,yol bilgisayarı,sÜrÜş modları vs bir sÜrÜ özelliği var....Oldukça donanım yÜklemişler..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Zaten tipine hasta oldu..Nissan bayisinde arabayı teslim almak için beklerken abartmıyorum 3 tane juke teslim ediliyordu,3 ü de bayana..Biz 4.idik,galeride de bir sürü bayan vardı ve hemen hepsi ya micra ya juke bakıyorlardı,biz oradaykende 2 juke daha satıldı..Paso kadınların aldığı bir araba olmuş...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ule.............şu ümitle bora dayanışmasına bi bakın hele.....ben alıcam derken...hertürlü çamuru attın arabaya Bora şimdi de toz kondurmuyon ha...vala korkulu senden... :ranting2:

O araba sana yakışmaz kanka...Bize uymaz...İyikide almamışssın,baksana işte ses izolasyonu boktan...Kızkardeşim lafımı dinleseydi aynı paraya fiesta full dizeli almıştı miss gibi...O paraya ne arabalar alırdı gerçi de sıfır istedi illa..Ben olsam asla 35 den fazla arabaya para vermem,vereninde aklına şaşarım,çok yakın bir tanıdığım var,eleman 70 bin tl ye focus 3 aldı,hiç akıl yok yaa..Zaten adamla artık konuşmuyorum,bütün bağlantımı kestim...ehehhheeeüüüeee......

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bora abi aracınız hayırlı uğurlu olsun, kardeşin seçimini yapmış bize de "kazasız belasız kullansın inşallah" demek düşer.

Yağmurlu havalarda vs davlumbazlar belki seslidir ama onun dışındaki şartlarda bence Fiesta yol / motor gürültüsü olarak daha kötüdür, burda birçok tanıdığım dizel Fiesta sını bu şikayetten dolayı sattı hatta en son bir müşterim tertemiz dizel Fiesta sını "odun gibi araba yol sesi motor aynen içerde" diye satmıştı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende juke incelediğimde herkes yol tutuşu ve donanım açısından yeterli ve sadece müzik sisteminin yetersiz..ve arka tekerleklerindeki davlumbaz olayını olumsuz örneklerine rastlandığı için sogumuştum...Bu araç B segmenti suv olarak geçmekte...kadınların ve gençlerin ilgisini çok cekmekte..yüksek oluşu ve ilginç tasarımı ile...nissana ait avrupada yayınlanan birçok araba dergisinde nissanın bu model üzerinden epey bir ekmek yiyeceğini düşünüyorum...çünkü birçok yeniliklerle geliştirileceğini öngörüyorum...kısmet bence gereksiz kızıyoruz alanada satanada herkesin bir seçimi var...bizede hayırlısı olsun demek düşer...çünkü bende yapıyorum zaman zaman ama aslında....hatalı buluyorum çünkü...herkes nasıl mutlu olacaksa öyle yaşasın....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey, bu boyun ağrınız, bilgisayarda çok oturmaktan mı kaynaklanıyor? ben de bilgisayar başında çok oturunca, boynum ağrıyor, sızlıyor ne tavsiye edersiniz? saygılar

konuya da yorum yazmış olayım,juke çirkin güzel:))..

O gün ağrıyordu heralde :kıhkıh: ama pc'den değil sanırım o...Sabah uyandığımda olmuştu ama geçti gün sonunda...

Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yakup bey, bu boyun ağrınız, bilgisayarda çok oturmaktan mı kaynaklanıyor? ben de bilgisayar başında çok oturunca, boynum ağrıyor, sızlıyor ne tavsiye edersiniz? saygılar

konuya da yorum yazmış olayım,juke çirkin güzel:))..

Juke çirkin gerçekten.

Boynunu sıcak tutmaya özen göster.

Belli aralıklarla ufak boyun hareketleri yap mutlaka, sağa sola yukarı aşağı boynunu çevir mesela.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Juke Çirkin ama kadınların Çok hoşuna gidiyor..Anlayamıyorum yaaaaa,Çirkin Erkeği parası yoksa beğenmezler ama Paraları Çoksa Çirkin Araba SeÇer Yakışıklı Erkek peşinde koşarlar..Hakkaten kadınlar tehlikeli ve pekde dengeli olmayan yaratıklar.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Feyste bir karikatür görmüştüm,Cennette Hatun yukarıdan Cehenneme bakarak "bütün ilginç erkekler aşağıda" diyor sıkkın bir vaziyette..O sırada karşıdan safın biri melek kanatlarıyla kıza doğru bağırıyor "melabaaa" diye ama kız hiç ona bakmıyor bile...ehehehheeüüüeee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

STnin iç tasarımıda hakikaten bir başka muhteşem...Benim arabanın ön konsolu bir çok arabadan çok daha seksi ve dinamik..Uçak kokpiti gibi...Karışık gözüküyor ama ışıl ışıl....

Juke un ön tasrımıda fena diil ama juke da ön konsol dışında başka hiçbir yerde aydınlatma ışığı falan yok.Kapı kollarındaki elektrikli cam düğmelerinde bile ışıklandırma yok....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.