Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nissan Juke - Resimli İnceleme ve Test !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Bence tasarım faciası :smiley2k:

Yakup emeğin için teşekkürler.

Yakup Aydın yüzünden işlerimiz kesat, otomobil firmalarından eskisi kadar rüşvet alamıyoruz çok açık sözlü çirkine güzel demiyor.

Bu arkadaşı jürilikten atalım diyorum; böyle giderse forumun parasını çıkaramayacağız :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yakup Aydın yüzünden işlerimiz kesat, otomobil firmalarından eskisi kadar rüşvet alamıyoruz çok açık sözlü çirkine güzel demiyor.

Bu arkadaşı jürilikten atalım diyorum; böyle giderse forumun parasını çıkaramayacağız :smiley2k:

eheheuhe :) Batacaz gibi :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arada herşey güzellik değil; yukarda şemalini beğenmediğimiz araçlarda eminim şimdikilerde olmayan sağlamlıkta işçilik vardır.

Şimdiki hemen her marka modelin işçiliği tırnaklı plastiği tak sök şeklinde.

Edit: özellikle Scorpio nun dönemin E200 ü ile benzer kalite / konfor puanı topladığını belirteyim; bu kadarını Mondeo yapamaz çünkü Scorpio (Mondeo onun yerini aldı dense de) Mondeo ya göre üst sınıf bir araçtı ve o dönemler çok sık Ford değiştiren dayım bu aracı denediğinde "bulutların üzerinde ilerliyor gibi" demişti.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Uleeee sponsorumuzun nissan olduğunu unutmuşum ya ben :D

:D :D :D Nissan testinde ki bayan önceden honda'daymış..honda forumlarına destek çıkıyormuş honda firması..

sizde böyle bişey var mı dedi ? Bende yooookkkkk yaaa nerdeeee dedim :D:P yakında batarız :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Kız Kardeşime 3 Gün önce JUKE Sport Pck aldık..50 Bin TL...Arabayı bugün bayağı sürdüm..Oldukça atik ve güzel kullanımı olan bir araba..Yol tutuşu beklediğimden iyi..Direksiyon Focus kadar olmasada gayet hisli bir direksiyon...Motor sesi oldukça az..Alttan devirlenmesi mükemmel,çok hızlı bir biçimde 120 km hıza çıkıyor..6 Vitesli...İç konfor ve genişlik gayet yeterli..Yüksek oturma pozisyonu büyük avantaj sağlıyor...Süspansiyonlar biraz sert ama çokda rahatsız etmiyor...Dediğim gibi çok seri bir otomobil..1,5 dci 105 Beygir dizel...

Fakat beni şok eden bir durum var !!! Arabanın arka lastik içlerine hiçbir koruma yada izolasyon malzemesi koymamışlar..Diretkt saç...Yolda tekerden sıçrayan herşey çat çıt karosore çarpıyor,arabanın içinde sanki panzer sürüyormuş gibi ses yapıyor haliyle..Yoldaki su sesini,lastik sesini,taş sesini,ne var ne yok arkadan içeri alıyor..Ben bagajı açık bıraktım sandım önce,sonra bir baktım lastiklerden geliyor..Orada başka bir juke gördüm,indim onada baktım,onda da yok !!! Yuh yaaa,50 Bin TL verilmiş bir arabada arka lastik davlumbazlarında hiçbir yalıtım yapılmazmı..Şaka gibi....Rezalet...Arabayı o kadar inceledim,bu aklıma gelmedi..Bilseydim hayatta aldırmazdım kardeşime bu arabayı...Rezalet ötesi,skandal diyebiliriz...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kız Kardeşime 3 Gün önce JUKE Sport Pck aldık..50 Bin TL...Arabayı bugün bayağı sürdüm..Oldukça atik ve güzel kullanımı olan bir araba..Yol tutuşu beklediğimden iyi..Direksiyon Focus kadar olmasada gayet hisli bir direksiyon...Motor sesi oldukça az..Alttan devirlenmesi mükemmel,çok hızlı bir biçimde 120 km hıza çıkıyor..6 Vitesli...İç konfor ve genişlik gayet yeterli..Yüksek oturma pozisyonu büyük avantaj sağlıyor...Süspansiyonlar biraz sert ama çokda rahatsız etmiyor...Dediğim gibi çok seri bir otomobil..1,5 dci 105 Beygir dizel...

Fakat beni şok eden bir durum var !!! Arabanın arka lastik içlerine hiçbir koruma yada izolasyon malzemesi koymamışlar..Diretkt saç...Yolda tekerden sıçrayan herşey çat çıt karosore çarpıyor,arabanın içinde sanki panzer sürüyormuş gibi ses yapıyor haliyle..Yoldaki su sesini,lastik sesini,taş sesini,ne var ne yok arkadan içeri alıyor..Ben bagajı açık bıraktım sandım önce,sonra bir baktım lastiklerden geliyor..Orada başka bir juke gördüm,indim onada baktım,onda da yok !!! Yuh yaaa,50 Bin TL verilmiş bir arabada arka lastik davlumbazlarında hiçbir yalıtım yapılmazmı..Şaka gibi....Rezalet...Arabayı o kadar inceledim,bu aklıma gelmedi..Bilseydim hayatta aldırmazdım kardeşime bu arabayı...Rezalet ötesi,skandal diyebiliriz...

benim kız arkadaşım juke aracında da o sıkıntı dan vardı maslak sanayi ye gittim tanıdığım bir ustaya gösterdim adam gerçekten sanatçı çıktı..sıfırdan keçe davlumbaz yapıp monte etti gerçekten ses mes kalmadı..tam hatırlamıyorum baya para verdik ama değdi .. oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Boracım...sözkonusu davlumbaz işini ögrenmiştim sanırım sanada söylemiş olmam lazım diye biliyorum....evet çok gürültü yapıyormuş servistede çözümü yok...yagmurda arka pencereler açık kalmış gibi gidiyorsun sanki....

Aynen öyle kanka..Saçmalığa bak yaa....Ankarada izolasyonculara yol gözüktü bize.. :ranting2:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Abi bu arabalara 45-50 Milyar veriyorlar kimse bişey demiyor,biz Focus 3 ün en fullünü aldık bir sürü laf söylüyorlar..Yazık günah yaa..Arabamı bu şimdi..O farlar ne,o kış tasarımı be öyle ..Değişiklik olsun diye saçma sapan tasarımlı,modası 2 günde geçecek garip,eciş bücüş arabalar yapıyorlar...Neymiş şehrin haylazıymış...Hadi ordan...

Bu lafın üzerine Juke. Keşke aldırmasaydınız Bora bey.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.