Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Nissan Juke - Resimli İnceleme ve Test !

Yakup Ç. A.

Önerilen Mesajlar

Dış tasarımına bişey demem idare eder belki ama Focusun iç tasarımı gördükten sonra hiç bir arabanın iç tasarımı tatmin etmiyor beni !!!

111.jpg

ST nin içi fenaymış yaa, fakat o ST ye ait yağ basıncı, yağ sıcaklığı ve turbo basıncının göstergeleri orada mı konumlandırılacak acaba, pek görünmüyor sanki.

Juke konusunda ise gerçekten ilginç tasarımı var. Gece ön tarafında tam 6 tane ışık yanıyor sisleri de açınca :kıhkıh: üstteki acayip şeyler, ortadaki yuvarlak ana farlar, ve sisler. Değişik bişey ya, dikkat çekici ve sevimli aslında. çok param olsa denemek için alırdım, ama sonra satardım, ben o arabaya binmem. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ST nin içi fenaymış yaa, fakat o ST ye ait yağ basıncı, yağ sıcaklığı ve turbo basıncının göstergeleri orada mı konumlandırılacak acaba, pek görÜnmÜyor sanki.

Juke konusunda ise gerçekten ilginç tasarımı var. Gece ön tarafında tam 6 tane ışık yanıyor sisleri de açınca :D Üstteki acayip şeyler, ortadaki yuvarlak ana farlar, ve sisler. Değişik bişey ya, dikkat çekici ve sevimli aslında. çok param olsa denemek için alırdım, ama sonra satardım, ben o arabaya binmem. :D

Acayip seri bir araba...çokçabuk devirleniyor ve hızlanıyor,bir anda hız göstergesinde 100 Ü görÜyorsun...Bizim F 3 lerden bile daha seri....Motor sesi neredeyse yok gibi..Tek sıkıntısı arka davlumbazlarda olmayan ses yalıtımı ...3M Ankarad 340 TL.te yaparız dediler bugÜn telde...Bakıcaz...Fakat gerçekten çok gÜzel hızlanıyor araba...YÜksek olması da ayrı bir keyif,sanki herşey aşağıda gibi...MinibÜsçÜlerle aynı seviyedesin neredeyse...ehehhee....Bu kadar seri olacağını dÜşÜnmemiştim..1.5 dci 105 ps 240 tork..Ağırlıkta az diil,1250 Kg....Enteresan ....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Focus 3 ten daha mı çabuk hızlanıyor, yoksa öyle mi hissettiriyor. Eğer çabuk hızlanıyorsa ilginç gerçekten.

Bana daha çabuk hızlanıyormuş gibi geldi..Üstelik vites aralıkları da bizimki kadar kısa değil,halbuki Juke dizel de 6 vites...Fakat daha 3.viteste 120 km hıza ulaşıyor....Üstelik son devire çıkmamışken...Bende çok şaşırdım...Ayrıca hız yaptığında bir tedirginlik hissi de yok..ESP si de var ve esp devreden çıkartma dÜğmesi var...Cruise Control var....Bluetooth var...Ancak ısıtmalı ayna ,yağmur ve karanlık sensörÜ yok...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

yani araba iyi aslında ama davlumbaz arka koltuk cok dar ve basık olması...göstergeler ve ses sisteminin kötü olması...bunun yanı sıra..cesaret verici modellerin öncüsü nissanın bu modelinin 2 yıl içindeki akibeti soru işareti oyüzden vazgeçtim yoksa sevimli bişi...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ya Juke gerçekten tatlı, hoş, değişik bir araba, ama kesinlikle alınacak, zevkle binilecek bir araba olmadığını düşünüyorum, haa, çok param olsa zevk için, tadını almak için olsa alır, bir müddet kullanır satardım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ha bu arada Juke a hızlı diyen Bora abi onun sebebi uzun şanzıman oranı.. Yüksek torku o kadar uzun süre hissedince sanki daha iyi gidiyormuş gibi geliyor.. Octavia'da da öyle.. Yokuş yukarı felan hızlanması çok güzel oluyor şanzıman o kadar uzun olunca 3. viteste 90 km 3000-3500 arasında oluyor devir saati... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focustada öyle 3 viteste 100-120 görmek normaldi...

Yok,artık yeni focusta 3.viteste 120 yi göremezssin,aynen benzinli arabalar gibi olmuş...Ayrıva yeni focus dizel devirli kullanımıda pek sevmiyor,düşük devirlerde git,yoksa çok mazut yakarım gardaş diyor....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Juke Çirkin ama kadınların Çok hoşuna gidiyor..Anlayamıyorum yaaaaa,Çirkin Erkeği parası yoksa beğenmezler ama Paraları Çoksa Çirkin Araba SeÇer Yakışıklı Erkek peşinde koşarlar..Hakkaten kadınlar tehlikeli ve pekde dengeli olmayan yaratıklar.....

Neyini anlamıyorsun bunun? Rekabete aÇık değiller işte.. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Acayip seri bir araba...çokçabuk devirleniyor ve hızlanıyor,bir anda hız göstergesinde 100 Ü görÜyorsun...Bizim F 3 lerden bile daha seri....Motor sesi neredeyse yok gibi..Tek sıkıntısı arka davlumbazlarda olmayan ses yalıtımı ...3M Ankarad 340 TL.te yaparız dediler bugÜn telde...Bakıcaz...Fakat gerçekten çok gÜzel hızlanıyor araba...YÜksek olması da ayrı bir keyif,sanki herşey aşağıda gibi...MinibÜsçÜlerle aynı seviyedesin neredeyse...ehehhee....Bu kadar seri olacağını dÜşÜnmemiştim..1.5 dci 105 ps 240 tork..Ağırlıkta az diil,1250 Kg....Enteresan ....

BitÜm alın yapıştırın ses falan kalmaz. Boşuna o kadar para vermeyin yazıktır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.