Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Air Süspansiyon

Kadir Mermer

Önerilen Mesajlar

Merhabalar günümüzde git giden artan air süspansiyon sistemi hakkında çok meraklıyım bazen bende bu sistemden taktırmalıyım diyorum , bazende ne gerek var diye düşünüyorum şu an taktırmak gibi ne bi düşüncem var nede taktırabilecek bütcem var , siz değerli ailemle paylaşıp fikirlerinizi almak istedim görüşleriniz nelerdir ?

1c8be7b6b2a7c7d3fb7962f5b4979a8f.jpg

fotoğraf alıntıdır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Güvenliğine önem veriyorsan ya da şöyle ifade edelim inmiş veya kalkmış şekilde trafikte gezeceksen güvenlik zaafiyeti yaratabilir. (Çarpışma anında)

Ama ben sürüş anında standart kullanırım durduğumda böyle şekil olsun diyorsan yaptırabilirsin tabiki.

Sercan yaptırmıştı ilk focus 3 olarak.

Airmadz&Accuair sistem, şuan satıldı bu araç. Bu siteyi inceleyebilirsin; http://shop.airmadz.com/en/

k1nu.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bizim burada bir çok honda civic modeline uygulandı bu sistem geneli bursa da taktırdı bayisinide Alanya ya açtı aldığım bilgilerse körüklerin land rover körüğü kullanıldığı ama yinede tek korkum yolda giderken körük patlaması ve muayne de geçmemesi , elinde başka fotoğraflarda varsa eğer paylaşırsan sevinirim abicim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart amaçlarda kullanılacak bir araçta bende gereksiz görüyorum bu işi. Biraz alçaltmak güzel ama bu fazla gibi, 3.5'lik yay yeter Focus'a temiz bir görüntü kazandırmak için  ^_^

Yalnız ilk fotodaki araç 26 plakaymış,hiç görmedim ben onu buralarda ilginç.. Nerelerde dolanıyor acep

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Standart amaçlarda kullanılacak bir araçta bende gereksiz görüyorum bu işi. Biraz alçaltmak güzel ama bu fazla gibi, 3.5'lik yay yeter Focus'a temiz bir görüntü kazandırmak için ^_^

Yalnız ilk fotodaki araç 26 plakaymış,hiç görmedim ben onu buralarda ilginç.. Nerelerde dolanıyor acep

3.5 yay mantık evet ama , araç babamın ve benim kadar dikkat etmez sağına soluna 3.5 yay taktıktan sonra gider altını bir yere vurur felan [emoji4] ama mesela bu sistem olsa istediğim yükseklikte binerim düşüncesi mantıklı geliyor [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kadir Mermer, gene bana "keko" dedi diye kızacaksın ama elimde değil yahu  :)  

"PISTIRMA" :kızgın:  ile ilgili Google'da arama yaptırırsan (keyword : pıstırma) istemediğin kadar data bulabilirsin -->  http://tofascilarmekani.tr.gg/TOFA%26%23350%3B-YERE-YAKLA%26%23350%3BTIRMA.htm  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

@Kadir Mermer, gene bana "keko" dedi diye kızacaksın ama elimde değil yahu :)

"PISTIRMA" :kızgın: ile ilgili Google'da arama yaptırırsan (keyword : pıstırma) istemediğin kadar data bulabilirsin --> http://tofascilarmekani.tr.gg/TOFA%26%23350%3B-YERE-YAKLA%26%23350%3BTIRMA.htm

Yok ne kızması [emoji4] bizim kafalar uyuşmadı sadece biraz [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

3.5 yay mantık evet ama , araç babamın ve benim kadar dikkat etmez sağına soluna 3.5 yay taktıktan sonra gider altını bir yere vurur felan [emoji4] ama mesela bu sistem olsa istediğim yükseklikte binerim düşüncesi mantıklı geliyor [emoji4]

Orası öyle ama buna harcayacağın para babanın dikkatini kesinlikle çekecektir diye düşünüyorum :) malum ucuz bir sistem değil. 

İndir kaldır kim uğraşacak o kadar işle,tak yayı söyle babana tamamdır  :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Orası öyle ama buna harcayacağın para babanın dikkatini kesinlikle çekecektir diye düşünüyorum :) malum ucuz bir sistem değil.

İndir kaldır kim uğraşacak o kadar işle,tak yayı söyle babana tamamdır :kıhkıh:

Ahh abi yayı takmakla bitse keşke iki gün sonra sekme yapar bu araba niye sekiyor diye laf yeriz , ben en iyisi böyle bineyim [emoji3] [emoji3]
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi ilk gördüğümde araçta gerçekten bir sorun var sandım. Tekerler arabaya ait değil de sanki saplanmış gibi duruyor. Arabanın yere yaklaşması iyi bir şey elbette, geri kalan teknik kısmını pek iyi bilmiyorum açıkçası. Ama çok çirkin bir görüntü bence. Bir de Türkiye'nin yol koşullarında çok da mantıklı gelmiyor bana bu tarz işler.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Resmi ilk gördüğümde araçta gerçekten bir sorun var sandım. Tekerler arabaya ait değil de sanki saplanmış gibi duruyor. Arabanın yere yaklaşması iyi bir şey elbette, geri kalan teknik kısmını pek iyi bilmiyorum açıkçası. Ama çok çirkin bir görüntü bence. Bir de Türkiye'nin yol koşullarında çok da mantıklı gelmiyor bana bu tarz işler.

https://youtu.be/pWBt8VW7Xbo sistem bu [emoji3]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir yanım her kişinin zevki farklıdır saygı duy, öncelikler değişir diyor, diğer yanım bunlar aklını mı kaçırmış, halıya yapışmış elektrik süpürgesi gibi dolaşmak nasıl bir fantezi, üstelik bunun için bir de para harcayacaklar, bırakın bu boş işleri diyor. 

Ve ikinci ses hep ilkini susturuyor. 

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bir yanım her kişinin zevki farklıdır saygı duy, öncelikler değişir diyor, diğer yanım bunlar aklını mı kaçırmış, halıya yapışmış elektrik süpürgesi gibi dolaşmak nasıl bir fantezi, üstelik bunun için bir de para harcayacaklar, bırakın bu boş işleri diyor.

Ve ikinci ses hep ilkini susturuyor.

Aslında dediğiniz gibi halıya yapışmış elektrikli süpürge gibi dolaşanlar arabanın altını sürttürmekten zevk alanlar var bende o kadarına karşıyım tatlı düşüklükler tercihim yerine göre indirip kaldırmak mantıklı geliyor [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.