Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Air Süspansiyon

Kadir Mermer

Önerilen Mesajlar

Şöyle bi şey var aracınız normal binek araç olduğu için dedikleri gibi geçrekten araca saplanmış gibi duruyor. Ralli araçlarını görmüşsünüzdür veya arazi araçlarını tekerlerin üzerinde dodik vardır veya tamponun kendisi o şekildedir. ki o araçlar bile o kadar basık değil. Sportif araçlar olmasına rağmen. (bazı zamanlar daha yüksek bile kullandıkları oluyor. Google da low pimp car diye bir aratın (sözüm meclisten dışarı tabi sizle alakası yok bu arabanın lakabı) Genelde siyahi arkadaşlar tarafından tercih edildiği söylenmekte. Sana naçizane tavsiyem arabayı o kadar alçaltma. Bak bizim Sabrinin arabası var focus ona 3,5 yay taktırmıştı. Hatta benim arabayla yan yana koyup fotoğrafını çekmiştik. bulamadım buluşma konularının bi tanesindeydi. gayet hoş duruyodu kendisi de memnundu. Bence yaptırma :) bu paraya daha mantıklı ve hoş değişiklikler yapabilirsin  :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şöyle bi şey var aracınız normal binek araç olduğu için dedikleri gibi geçrekten araca saplanmış gibi duruyor. Ralli araçlarını görmüşsünüzdür veya arazi araçlarını tekerlerin üzerinde dodik vardır veya tamponun kendisi o şekildedir. ki o araçlar bile o kadar basık değil. Sportif araçlar olmasına rağmen. (bazı zamanlar daha yüksek bile kullandıkları oluyor. Google da low pimp car diye bir aratın (sözüm meclisten dışarı tabi sizle alakası yok bu arabanın lakabı) Genelde siyahi arkadaşlar tarafından tercih edildiği söylenmekte. Sana naçizane tavsiyem arabayı o kadar alçaltma. Bak bizim Sabrinin arabası var focus ona 3,5 yay taktırmıştı. Hatta benim arabayla yan yana koyup fotoğrafını çekmiştik. bulamadım buluşma konularının bi tanesindeydi. gayet hoş duruyodu kendisi de memnundu. Bence yaptırma :) bu paraya daha mantıklı ve hoş değişiklikler yapabilirsin :yeah:

Yok aslında ben yaptırmak için bu konuyu açmadım merakım olduğu için sizler ne düşünüyorsunuz onu öğrenmek istiyorum [emoji4]
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.