Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 1

Kolçak - Kol dayama Focus 3 için

Volkan Bilezikçi

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

Memnun musunuz peki üründen? Okurken gözden kaçırmış olabilirim belki, kaç tl ve nereden aldınız?

Mustafa, evet memnunum şu ana kadar bir sıkıntı yaratmadı,ben bir tanıdık Vasıtası ile indirimli aldım, satış fiyatı yanılmıyorsam 140-150₺ gibiydi..Şaşmazda , cancan otodan aldım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anladım Bekir hocam, hangi marka, internetten bakmışmıydınız hiç? 

Mustafa, evet memnunum şu ana kadar bir sıkıntı yaratmadı,ben bir tanıdık Vasıtası ile indirimli aldım, satış fiyatı yanılmıyorsam 140-150₺ gibiydi..Şaşmazda , cancan otodan aldım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Anladım Bekir hocam, hangi marka, internetten bakmışmıydınız hiç?

Renk, duruş ve kullanım ( yüksekliği,vites değiştirken bir sıkıntı olup olmadığını, yuvaya tam oturup oturmadığını) bizzat görmek test etmek istediğimden hiç internetten de araştırma yapma gereği görmedim.. Marka olarak yanıltıcı olabilirim ziraa orda bir çok marka ve model arasından seçim yaptım, kutu ambalaj hepsi orda kaldı, denediklerim içinde tamam bu olsun dediğim için.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Evet bu konuda haklısınız, bu tarz şeyleri deneyip test edip almak daha mantıklı.Teşekkür ederim cevaplarınız için.

Renk, duruş ve kullanım ( yüksekliği,vites değiştirken bir sıkıntı olup olmadığını, yuvaya tam oturup oturmadığını) bizzat görmek test etmek istediğimden hiç internetten de araştırma yapma gereği görmedim.. Marka olarak yanıltıcı olabilirim ziraa orda bir çok marka ve model arasından seçim yaptım, kutu ambalaj hepsi orda kaldı, denediklerim içinde tamam bu olsun dediğim için.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Yücel Bey,

sanalpazar.com sitesinde izlediğiniz kol dayamayı bizzat denedim; F3 için uyumlu hatta tabiri caizse "Cuk oturuyor !" diyebiliriz.

Ancak Omsa olmasına özellikle dikkat edin diğerlerinde sıkıntı çıkıyor.

Ancak şehir içi trafikte vites kullanımında zorluklar yaratıyor ve kol dayamayı yukarı kaldırmak gerekiyor.

Şehirler arası yolculuklarda ise tam bir konfor sağlıyor.

Abi peki bu ileri geri sürgüsü varmı.

Yunus Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Arkadaşlar bu ürün nasıl Türkiyeye sevkiyat var mı bilmiyorum ama.

http://www.ebay.com/itm/2012-2014-Ford-Focus-Center-Console-Assembly-OEM-Ford-CV6Z-58045A36-JB-/311148047299?hash=item4871de6bc3&vxp=mtr

Buda benim aldigim kolcak. Delmesiz. Otoparkta cektigim icin karanlik (ama kolcak parlamis)cikmis olabilir.b8ee52b1d927b6298eb967538c871b5e.jpg13cd086301e9c48b7e8cfdb6e6d88dfd.jpgbe1d5eca99101ca4f427e7cfd35f9e67.jpgb272d1181694c12f80e0e5a90ffca543.jpg

teoman kardeş o kokuyu kaldır bence. yıkamacı kokuyu ters takması yuzunden su an cok ugrasıyorum. ızgaranın uzerındekı gri panel ve alttakı klıma paneli deforme oldu 280 tl servıste. baska yerde de yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Tşk bende kaldirdim sizinkine benzer olmasada benimde basima bi olay geldi. Bi ara kokuyu cikarip kultablasi olan yere koymuştum bir baktim ki oraya akmis. Artik koku birakmiyorum zaten sigarayida biraktim cok gerekirse en eski koku kolonya sıkıyorum okadar ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.