Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

23 - 24 Mayıs Test Sürüşü Günleri

Kaan Yagizer

Önerilen Mesajlar

Hevesim kursağımda kaldı araçlar yetişememiş mondeo denedim ben de bir de boyama kitabı verdiler.

Mondeo gerçekten on numara olmuş içimi yaktı yaşıma ve kullanım amaçlarıma uygun olsaydı hiç gözünün yaşına bakmazdım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni öldürdüler abicim 45 verdiler benim arabaya, ikinci eldeki arkadaş daha makyajlı, makyajsız mondeo nedir bilmiyor, trend, titanium bilmiyor, tuttu benim arabayı makyajsız trend mondeo yaptı  :blink:

Birde diyor ki utanmadan, abi araban çok güzelmiş bunun gibi araba arayan birkaç müşterim var, bu arabayı hemen satarız ...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şahsuvaroğlu şubeleri tarafından iyi kötü tanınırız, Kaan abiniz sayesinde. Her iki arabayı da zaten test ettim. Şİmdi şahsuvaroğluna gitsek koca ! ( :P ) doktor 2 sandalyeye tenezzül etmiş derler diye utandım kaptım eşimi otokoç ataşehire gittim. Ben mondy eşim focus test etti. Giderken polo ile gittim ki ciddi ciddi takas düşünmekteyim.

Fakat ilk mesajda 1.5 PS focus deniyor fakat abilerde 1,6 düz var. dakka bir ofsayt 1.  

Neyse bu ford a çok üzülüyorum.

Düşün mondeo gibi segmentinin en yakışıklısını (premium olmadan D) lanse etmişsin, uzun aradan sonra 1.6 dizel bandında modern bir otomatik koymuşsun. O şovruumun pazar yeri gibi olması lazım ama kimse yok. Yığınla hediye duruyor.

Neyse focus dizel oto tit+bixenon sorduk.  2 tane sedanları var hazır xenonsuz.. 92 lerde fiyat istiyorlar. 1 tane SW leri var . Haziran 20 si teslim. Hiçbirinde xenon yok. çok pahalı diye xenon sipariş etmiyorlarmış. Mantığınızı seveyim sanki araba çok ucuz da xenon pahalı kalıyormuş :blink: HBler ağustos tan önce değilmiş. Ağustosta zaten fabrika tatil o ekime kalır. 

Fiesta red vardı muhteşem görünüyordu. 

Bence focus race red HB alınır. Jant siyaha boyanır. ST spoileri siyaha boyanır. Muhteşem olur.   

Polo kalakaldı elimizde ^_^  

Aldık sandalyelerimizi eve geldik :)   

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben Ankara'da iki bayiye gittim biri bitirmişti 120 test olmuş diğerinde hediye vardı aldım

Her iki bayide dizel otomatik test aracı ve satışa hazır otomatik vardı bayide.

Ataşehir otokoç kendini düşünsün. Yapan yapıyor

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu bütün haftasonu, kızım uyudukça pley steyşın oynayıp, miskinlik yaptım; hem Mondeo'yu erkenden kullanma şansı uçtu; hem de valideye o sandalyeden sözüm var, gidip cebimizden alacağız, iyi mi?... Evde forum kontrol etmeyen kullanıcı derdine yansın şimdi... Peh! @Kaan Yagizer ile tanışma fırsatı da kaçtı... Tüh!...

Ahmet Dursun tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bende gittim test için ama araç yetişmemiş. Sonuçta kendi aracım gelene kadar bekleyeceğim. 25 Mayıs gümrüğe girer dedi satıcı arkadaş. Bu hafta alırım gibi geldi. Ben fiyat bağladım Nisan ayında. B6 750 TL indirimi yaparlar mı başladığım fiyattan? Ona göre gideyim Autoshow a. Yoksa boşuna gitmeyi?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.