Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Orjinal Yedek Parça Hakkında

Ceylan Öztürk

Soru

Aracım 2010 Focus HB 1.6 Tdci

Bir kaç hafta önce park halindeyken aracıma çarpan oldu, orjinal yedek parçalarını araştırayım derken 2 adet fiyat buldum.  Hangisi doğrudur diye ikileme düştüm.

İlki İzmir Otokoç ve İzkar servislerinin verdiği KDV dahil 260 TL lik Nikelaj çıta fiyatı, ikincisi ise İzmir 1. Sanayide bulunan orjinal yedek parça satan bir işletmenin verdiği KDV dahil 150 TL lik Nikelaj çıta fiyatı.

İnternet üzerinden satış yapan Ford orjinal yedek parça satıcılarının fiyatı İle 1. sanayideki 150 TL fiyat veren dükkanın fiyatı hemen hemen aynı. Servislerinde bazı parçalar konusunda şişirme yaptığınıda biliyorum. Diğer yandan sonuçta yetkili servis en iyisi diyorum.

Her iki ürün orjinal ambalajlarında, kutularında vs. Açıkçası hangisine inanacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar

2gk5vd.jpg

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 5 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Aracım 2010 Focus HB 1.6 Tdci

Bir kaç hafta önce park halindeyken aracıma çarpan oldu, orjinal yedek parçalarını araştırayım derken 2 adet fiyat buldum.  Hangisi doğrudur diye ikileme düştüm.

İlki İzmir Otokoç ve İzkar servislerinin verdiği KDV dahil 260 TL lik Nikelaj çıta fiyatı, ikincisi ise İzmir 1. Sanayide bulunan orjinal yedek parça satan bir işletmenin verdiği KDV dahil 150 TL lik Nikelaj çıta fiyatı.

İnternet üzerinden satış yapan Ford orjinal yedek parça satıcılarının fiyatı İle 1. sanayideki 150 TL fiyat veren dükkanın fiyatı hemen hemen aynı. Servislerinde bazı parçalar konusunda şişirme yaptığınıda biliyorum. Diğer yandan sonuçta yetkili servis en iyisi diyorum.

Her iki ürün orjinal ambalajlarında, kutularında vs. Açıkçası hangisine inanacağımı bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Saygılar

2gk5vd.jpg

Otokoçun Servis girişinden çıktığınızda yerimizi görmüşsünüzdür. 

Bu parçalarla ilgili uğrarsanız en uygun şekilde, foruma özel fiyatlarla yardımcı olmaya çalışırım.

Size bir kaç farklı çözüm yolu da sunabilirim. Eğer gelirseniz forum aracılığıyla geldiğinizi belirtirsiniz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

İkisi de orijinalse tabii ki ucuzunu alacaksınız. 

Bunda düşünülecek ne var.

Ben yıllardır böyle yapıyorum. 

Hiç de hayal kırıklığı yaşamadım.

Hocam Yetkili servis ''onlar çin orjinalidir.'' dedi. İlk defa duydum bu kavramı da. aklıma takılan, beni düşündüren bu oldu.

Otokoçun Servis girişinden çıktığınızda yerimizi görmüşsünüzdür. 

Bu parçalarla ilgili uğrarsanız en uygun şekilde, foruma özel fiyatlarla yardımcı olmaya çalışırım.

Size bir kaç farklı çözüm yolu da sunabilirim. Eğer gelirseniz forum aracılığıyla geldiğinizi belirtirsiniz.

Farketmedim ama google haritalarda yerini buldum. muhakkak uğrarım. teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Hocam Yetkili servis ''onlar çin orjinalidir.'' dedi. İlk defa duydum bu kavramı da. aklıma takılan, beni düşündüren bu oldu.

Farketmedim ama google haritalarda yerini buldum. muhakkak uğrarım. teşekkür ederim

Bekleriz tabi size görselli olarak ürünleri ve aralarındaki farkları gösterip bilgilendirmek için davet ediyorum önemli olan fayda sağlayabilmek :)

Algı meselesi tabii ama defalarca servise girip çıkmış olmama rağmen orada olduğunuzu öğrenene kadar hiç görmemiştim :)

Gerçi cephemizde iyi bir seviyede fakat biraz daha görselleştirmemiz gerekiyor o zaman geri bildiriminiz için teşekkürler :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.