Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Pahalı...O Fiyata zorlarsan Titanyum bulursun....

Fiyat bayağı kabarık bence,Bora abininde dediği gibi o fiyastlara rahat titanyum ve ek paketler dahil alınabilir.(x paket hariç)

citroen nemo 2011 aracı takasa vericez.35binde 23bin verdiler...27bin faizsiz kredi ve kalan 8bin nakit olacak...

çorlu ve istanbul kent otodan telefonla 58 küsür fiyat alındı...benim içimde de bir kurt var fiyat yüksek diye...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Fiyat yüksek bence acele etmeyin... style plus paket hb beyaz renk 1.6 tdci focus bence 55in yukarısı abartı olur kredilide. Peşinde iki bin lira kadar daha iner fiyat...

Ahmet A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

ınınınınnnnnn.....

5-10 dakkadır ne normal sitede ne m.ford.com.tr de fiyat listesi açılmıyor. Güncelleme de yazmıyor sadece sayfa açılmıyor..

Gerçi modellere girdiğimizde trend style vs olarak başlangıç fiyatları normal görünüyor ama fiyat aplikasyonu açılmıyor.

Acaba güncelleme mi var? Müsait olan kontrol edebilir mi? Onda da aynı mı yoksa sorun benim PC ile Ford serverı arasında mı?

Edit: teknik özellikler sayfası da açılmıyor. Yoksa yoksa :nazar: :nazar:

H. Cenk Köse tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ınınınınnnnnn.....

5-10 dakkadır ne normal sitede ne m.ford.com.tr de fiyat listesi açılmıyor. Güncelleme de yazmıyor sadece sayfa açılmıyor..

Gerçi modellere girdiğimizde trend style vs olarak başlangıç fiyatları normal görünüyor ama fiyat aplikasyonu açılmıyor.

Acaba güncelleme mi var? Müsait olan kontrol edebilir mi? Onda da aynı mı yoksa sorun benim PC ile Ford serverı arasında mı?

Bendede durum aynı.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

ınınınınnnnnn.....

Hayır sizin bilgisayarınızda bir sorun yok bende de açılmıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

demek ki güncelleme var .

Tahminleri alayım .

1) 72 saat kapalı kalır sonra aynı liste devam eder

2) 48 saat kapalı kalır 40 TL zam gelir veya 60 TL indirim olur

3) style 1500e TL zam gelir, titanium fiyatı aynı kalır

4) 2000-4000 arası zam gelir.

5) 300-500 indirim olur.

Aşağı yukarı son 5-6 ayda bu olasılıkarın hepsi olmuştu :):D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu sefer bunlardan farklı birşey olacakmış gibi bir his var içimde :)

Mesela 1.0 ecobostlar eklenmiş, siparişleri alınmaya başlanıyor olsa ne güzel olur :D Fiyatlarda pek bi değişiklik olacağını sanmıyorum ben.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bence bu sefer bunlardan farklı birşey olacakmış gibi bir his var içimde :)

Mesela 1.0 ecobostlar eklenmiş, siparişleri alınmaya başlanıyor olsa ne güzel olur :D Fiyatlarda pek bi değişiklik olacağını sanmıyorum ben.

Benim umudum da aynı yönde ama bugüne kadar hiç umduğum gibi bir sonuçla karşılaşmadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.