Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Ben gayet memnunum start-stop olmadığından.

Start-stop ise 2011 model yılı TDCi ler ile Ecoboost motorlu Focus 3 lerde var. 2012 model yılı itibari ile ithal edilen Focuslarda ise yok. Donanım olarak ayrıldığını bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Niye kapatıyosunuzki start stopu?Gayet kullanışlı bişi aslında...Özellikle şehiriçi yoğun trafikte çok yakıt tasarrufu yapıyor...Ayrıca çevreyi korumak açısından da iyi bişey..Keşke bende de olsaydı..2012 Model diye kaldırmışlar lavuklar la... :kıhkıh:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ver geri sen bu arabayı Bora bey. Bana 2011 ini verin bunun, ya da start stop takın şu arabaya diye baskı yapın. Seve seve 2011 ini vermeyi kabul edeceklerini sanıyorum. Ama sıkıntı şurada Titanium, X pak. park pak ve sunroof (En büyük artı) Şeker kırmızı renginde bulabilirler mi onu bilmiyorum. :P :P

Övüyüm biraz arabayı da hoşuna gitsin yoka bir litre benzin alıp yakacak yakında arabayı. :D:guitar:

Sonrada karşısına geçip, yaktım işte seni çin işi Focus diye seyredek bir sigara yakp. :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben stop-start un gayet efektif olduğuna inanıyorum ve kullanıyorumda. Olmasaydı dert edermiydim? Hayır. Takmaya uğraşırmıydım ya da olsun diye ekstra para verirmiydim gene hayır. Ama olması güzel bir şey. Sonuçta şehiriçinde %10 yakıt tasarrufu ciddi bir oran.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet Doğru söylüyosun Mertol çok ciddi bir oran.Astarı yüzünden pahalıya gelmese ben uğraşıcam start stop içinde ama ekstradan marş motoru yazılım falan baya bir masraf ve uğralı gerektiriyor...Belki ilerde daha mümkün hale gelirse bakıcam artık...

ümit niye yakiim ya arabamı,ben çok memnunum arabamdan ama ah keşke,keşke olsaydı diyeceğim donanımlarıda olsaymış...Napalım işte,avrupa birliğine girememenin sıkıntıları işte,avrupadaki hansın,frankonun,mişhelin o donanımlara sahip olabilme şansına biz sahip değiliz...Kaderimize boyun eğiyoruz...Yapacak bişii yok.... :kıhkıh::D

Bora A. tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben stop-start un gayet efektif olduğuna inanıyorum ve kullanıyorumda. Olmasaydı dert edermiydim? Hayır. Takmaya uğraşırmıydım ya da olsun diye ekstra para verirmiydim gene hayır. Ama olması güzel bir şey. Sonuçta şehiriçinde %10 yakıt tasarrufu ciddi bir oran.

%10 çok ciddi bir oran, ben hiç o kadar tasarruf ettirmeyi başaramadım, taiş çatlasa %3-4'lerde dolaşıyor, Ford'un teknik rakamlarına göre de %7 civarında yanlış hatırlamıyorsam..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.