Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bugün yeni focusu görmeye gittim ve 1.6tdci hb titaniumx,sunroof,otomatik park sistemi dahil toplam 56.700 fiyat aldım düz hesap 56 :( ve suan sipariş gecersek 4 ay sonra geliceklerini söylediler işin açıkcası c sınıfının neredeyse 70bine yaklaştığını düşünürsek bana fiyat gayet uygun geldi.

Siparişi nerede alıyorlar ki?Ankara Tur otoda sipariş falan alan yok..Ellerinde 2 tane focus sedan ve 1 tane hatchback sedan var,aldın aldın bunları yoksa sipariş için mayıs 25 i bekleyeceksin diyorlar... :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet fiyatın içinde x paket ve ek olarak sunroof ve park assist sistemide mevcut. maltepe şahsuvaroğlundaki satış görevlisinin dediği şuan siparişi geçersem 4 ay sonra elimizde olur dedi.Ancak araç daha bugun showroom a koymuşlar ellerinde ne katalog vardı nede başka birşey hatta arabayla ilgili birşey sordum bilmediklerini söylediler :) belkide dediğiniz gibi 25 mayıstan sonra sipariş alınıyodur.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet fiyatın içinde x paket ve ek olarak sunroof ve park assist sistemide mevcut. maltepe şahsuvaroğlundaki satış görevlisinin dediği şuan siparişi geçersem 4 ay sonra elimizde olur dedi.Ancak araç daha bugun showroom a koymuşlar ellerinde ne katalog vardı nede başka birşey hatta arabayla ilgili birşey sordum bilmediklerini söylediler :) belkide dediğiniz gibi 25 mayıstan sonra sipariş alınıyodur.

Sipariş falan almıyor hiçiri.Alıyorum diyen yalan söyler.Otosan şu anda tam bir strateji uygulaması sonuçlarını alıyor.Hatta burada arkadaşın birisinin otosandan aldığı strateji çalışmasından da bu belli oluyor.Son satıcının tepkisine ,alışına göre strateji ya devam edevek yada değişecek.Alıcı ne kadar koyunsa o kadar bu stratejiye devam,alıcı uyanıksa,tepki veriyorsa yeni bir strateji..Kapitalist mantık...Şu anki stratejiye göre avrupadan alınan 100 civarındaki Focusun satışına göre donanım-opsiyon stratejisi belirleyecek vatandaşlar..Eğer bu gösterge arası ekrana,müzik sistemine,start-stopsuzluğa,kör nokta sisteminin olmamasına kimse gıkını çıkartmazsa bu yüksek fiyattan,bu donanım-opsiyon stratejisiyle,avrupanın orta donanımını Bize Titanyum X diye kakalayacaklar.....Ne kadar az gık,o kadar çok otosan karı işte....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

şahsuvaroğluna araba gelmiş mi? siyah HB titanium gelecekti onlara

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sipariş falan almıyor hiçiri.Alıyorum diyen yalan söyler.Otosan şu anda tam bir strateji uygulaması sonuçlarını alıyor.Hatta burada arkadaşın birisinin otosandan aldığı strateji çalışmasından da bu belli oluyor.Son satıcının tepkisine ,alışına göre strateji ya devam edevek yada değişecek.Alıcı ne kadar koyunsa o kadar bu stratejiye devam,alıcı uyanıksa,tepki veriyorsa yeni bir strateji..Kapitalist mantık...Şu anki stratejiye göre avrupadan alınan 100 civarındaki Focusun satışına göre donanım-opsiyon stratejisi belirleyecek vatandaşlar..Eğer bu gösterge arası ekrana,müzik sistemine,start-stopsuzluğa,kör nokta sisteminin olmamasına kimse gıkını çıkartmazsa bu yüksek fiyattan,bu donanım-opsiyon stratejisiyle,avrupanın orta donanımını Bize Titanyum X diye kakalayacaklar.....Ne kadar az gık,o kadar çok otosan karı işte....

arkadaşlar ben mail attım geri aradılar özellikle ekranların küçüklüğünden bahseetim arkadaşımız doru söylüyor. nekadar mail ve telefon okadar değişim olabilir ( küçük bi ihtimal olmasada) sıkıntılarımızı dile getirelim. hemen olmasada sene sonuna doğru bi değişim olabilir. imşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Doğrudur adam yanlış bilgi vermişte olabilir ben size sipariş alıyorlar diye iddaa etmiyorum yanlızca fordun satış temsilcisinin verdiği bilgiye aktarıyorum.Yazınızın devamında ise sonuna kadar haklısınız ancak bu malesef güzel türkiyemin değişmeyen kanunlarından birtanesi.Sanırım sizdede x paket var bize yeni kasa diye tanıtıkları arabada ekstra olarak park assist ve ısıtmalı koltuk var sunroofu bile x paketen çıkartıp opsiyon olarak koymuşlar focusun artık olmazsa olmazı olan sonyi çıkartıp yerine a sınıfı b sınıfı olan arabaların uyduruk müzik sistemini takmışlar.Ancak ben bunu otokoç doğus vs firmalar yerine türk halkının suçu olarak görüyorum. 2011 yılında her ne kadar yanlış sipariş olsada klimasız golflerin kapış kapış gittiği bir ülkede yaşıyoruz.Adam 50bine 60bine araba alıyor ancak adamdaki mantık şu nasıl olsa ben klima kullanmıyorum :) lafı çok uzattım demek istediğim bence firmalardan önce halkımızın mantığının değişmesi gerekiyor e firmalarda deli gibi yatırım yapıyor milyonlarca dolar döküyor bu açığı görüncede saldırıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugün yeni focusu görmeye gittim ve 1.6tdci hb titaniumx,sunroof,otomatik park sistemi dahil toplam 56.700 fiyat aldım düz hesap 56 :D ve suan sipariş gecersek 4 ay sonra geliceklerini söylediler işin açıkcası c sınıfının neredeyse 70bine yaklaştığını düşünürsek bana fiyat gayet uygun geldi.

Hayırlı Olsun :)

Genel,

Dediğimiz gibi normal araç satışı Haziran gibi başlayacak... excl.gif

Saygılar

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Evet fiyatın içinde x paket ve ek olarak sunroof ve park assist sistemide mevcut. maltepe şahsuvaroğlundaki satış görevlisinin dediği şuan siparişi geçersem 4 ay sonra elimizde olur dedi.Ancak araç daha bugun showroom a koymuşlar ellerinde ne katalog vardı nede başka birşey hatta arabayla ilgili birşey sordum bilmediklerini söylediler :D belkide dediğiniz gibi 25 mayıstan sonra sipariş alınıyodur.

bu bayiler arasındaki anlaşılmaz uyumsuzluk şaşırtıcı fordun önce bunlara çeki düzen vermesi gerek. müşteri memnuniyeti ve bilgi edinme hakkı için. ankarada ki antınsoyda bana şu an sipariş alıyoruz. 14 adet aldık 15 mayıs teslimat dedi :)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

çok haklısın.. ama bu gelen araçları gözü kapalı bir sürü kişi alacak.. ve de herşey devam edecek.. ne versen yiyor bunlar diye..

keşke insanlar duyarlı araştırmacı ve biraz da akıllı olsalar.. gelen arabaların hepsi ellerinde patlasa , bak o zaman değil avrupadaki focusun aynısını (sony li, büyük grafik ekranlı, kör noktalı vs. vs. ) getiriyomu getirmiyomu.. hatta sıfırdan focus yaptırır.. yeterki biraz bilinçli olalım araştıralım hakkımızı arayalım.. sonuçta bedava vermiyorlar paramızla alacağız.. biraz beklesek sabretsek noolur araba kıtlığına girmedik.. bekleyerek göstereceğimiz tepki büyük bir ders olacak bence... ve istediğimiz focuslara, avrupalının bindiği focuslara kavuşuruz bence..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar tamam okey iyi diyorsunuz da o donanımlar da gelirse fiyat daha da uçar :)

Her firma bizim gibi ülkelerde bunu yapmak zorunda kalıyor..

Bakın vergilerimize..Kimse satmak bile istemez yani..Öyle garip bi yerdeyiz ucuzlatmak için birtakım yollara başvuruyor herkes..Tamam biz para veriyoruz ama sadece vermekle bitmiyor bazı şeyler...Herşeyin uyumlu olması gerek.. (En azından şuan böyle)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.