Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Touch hariç hepsi gelir.. :naughty:

touch da 2012 ilk çeyreğiydi sanırım.. onu da bekleyelim bari..

Touch ı beklememek lazım sanırım bence SONY ve sürücü asistan sistemleri yeterli olmalı...

Bloombergde okuduğum bir makaleye göre touch'lı amerikan fordlarındaki dokunmatik sorunları nedeniyle Mullalynin yıllardır FORDun kalite ve sağlamlığını artırma uğraşları boşa gitti..Tüketici survey lerinde kalite algısında 5.liğe kadar çıkan FORD sadece touchlı arabalardaki touch a ait sorunlar nedeniyle geçen ay 5likten 23lüğe düşmüş..O yüzden kalite takıntılı avrupalılar için touchı geciktiriyorlar. Bana sorarsanız ilk çıktığında atlamamak lazım..

Fordun VWye karşı almanyadaki stratejisini irdeleyen bloomberg makalesi

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

My Ford Touch sistemi sadece focusla birlikte gelmiyor yıllardır abd'de olan bir sistem....

Bunu unutmayalım..Sync de öyle..Gelişmiş hali ile focus'a adapte edildi...

Not:Abd de ki ford imajı burdaki tofaş gibidir :yeah: onların makaleleri olumlu veya olumsuz beni etkilemiyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

My Ford Touch sistemi sadece focusla birlikte gelmiyor yıllardır abd'de olan bir sistem....

Bunu unutmayalım..Sync de öyle..Gelişmiş hali ile focus'a adapte edildi...

Not:Abd de ki ford imajı burdaki tofaş gibidir :D onların makaleleri olumlu veya olumsuz beni etkilemiyor.

Çok fanatiksin... :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beni ilgilendiren birşey bu dimi :yeah:

Ben yaşadığım & gördüğüm şeyi tartışmasız yazarım...Babamın malıda olsa..

Kendi görüşününüzü yazıp kişilere saygı göstermeniz dileğiyle..

Not:Fanatik olmasam zamanımı brda harcamam zaten ; doğru tespit ..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Şu anda Özel Metalik Boyalı,Titanyum X paketli ,Otomatik Park Sistemli,Elektrikli Sunrooflu Titanyum TDCİ 115 PS Focus 3 Fiyatı :66.485 TL. !!!

Bu Fiyata Ekim ayında gelecek Donanımları (Kör Nokta,Şerit Takip ve Sony Müzik Sistemi ) eklendiğinde Focus 3 Fiyatını veriyorum !!!Hazırlıklı Olun !!! Deriiin bir nefes alın !!! Fiyat : 70.340 TL. !! :naughty::lol::kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

En üst donanımlı Focus 3 almayı bekleyen bir kişi olarak ben bile artık vaz mı geçsem demeye başladım bu fiyatı aldıktan sonra...Haaa bu arada bayramdan sonra Halkın yarısının desteğini alan Böyyük Hökümetimizin sizlere Bayram Şekeri Hediyesi de geliyor !!İthal Otoda ÖTV %43 olacak !!! 70.340 TL.lik yukarıdaki fiyata bu ötv zammı dahil değildir...!!!!

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.