Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

nolduki yaran mı vardı pardon....pardon...çizicem derken özür dilerim efendim dikkat edinde...kestane çizilmesin...kıskanç herif...ne satıyon gidip cillop gibi arabanı sen...

bu sabah düşündüm ya........C sınıfı bir araba 60 küsurlarda....D segmenti orta mod pj 508 i almış arkadaş 112 ehdi..süper geniş güzel...63.000 bine gri metalik...yani birde olaya öyle bakmak var. işte...bu bir dönem...ve rüzgar firmalardan yana esiyor...birgün döner........geçimştede olmuştu böle yedieminler araba çöplüğü olmuştu son model...evler hiç paraya satılmıştı...onun için sağlam durup yeni bir fırsat beklemek lazım...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

nolduki yaran mı vardı pardon....pardon...çizicem derken özür dilerim efendim dikkat edinde...kestane çizilmesin...kıskanç herif...ne satıyon gidip cillop gibi arabanı sen...

bu sabah düşündüm ya........C sınıfı bir araba 60 küsurlarda....D segmenti orta mod pj 508 i almış arkadaş 112 ehdi..süper geniş güzel...63.000 bine gri metalik...yani birde olaya öyle bakmak var. işte...bu bir dönem...ve rüzgar firmalardan yana esiyor...birgün döner........geçimştede olmuştu böle yedieminler araba çöplüğü olmuştu son model...evler hiç paraya satılmıştı...onun için sağlam durup yeni bir fırsat beklemek lazım...

+1000

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Yokuşda sadece dizel ihtiyacı olan kişiye dizelaraç önerirseniz :pray: olacağı budur :yeah: Onurcum

8 bin tl fark verilmez..yazık günah..akla mantığa ters.

abi arkadaş kriterlerini söyledi tatmin eder mi dedi bizde ona göre bi cevap verdik. Dizelin az yakmaktan başka hiç bi albenisi yok traktör gibi ses var zaten. Yokuş çıkmak isteyen turbo-benzinli alır. Dizelin ekonomi haricinde başka bişeyi yok. Şahsen 8 bin tl fark vereceğime güzel bi lpg kiti taktırır 125 hp ye binerim. Sonuçta ben yokuşları hızlı çıkmak istemiyorum. Kişiden kişiye değişir bizi yanlış anlama :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

abi arkadaş kriterlerini söyledi tatmin eder mi dedi bizde ona göre bi cevap verdik. Dizelin az yakmaktan başka hiç bi albenisi yok traktör gibi ses var zaten. Yokuş çıkmak isteyen turbo-benzinli alır. Dizelin ekonomi haricinde başka bişeyi yok. Şahsen 8 bin tl fark vereceğime güzel bi lpg kiti taktırır 125 hp ye binerim. Sonuçta ben yokuşları hızlı çıkmak istemiyorum. Kişiden kişiye değişir bizi yanlış anlama :D

Ben sana espri ile yazdım zaten :pray:

Ama durum bu hale geldiği için anlamsız farklar ödemeyi göze alanlar da var.. Bu yüzden ihtiyacı olanlar fazla ödemek zorunda kalıyor..

Yani herkese dizel önermek bir nevi dizelcinin dezavantajı...Aslına bakarsan yakıt da da çok avantaj kalmadı her iki kullanıcı yeterince yakıt parası ödüyor....Tamamen fiyatların ucuzlaması gerekiyor.. :yeah:

Bugün TESLA gördüm %100 Elektirikli motor ayrı başlık açacağım

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.