Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

yok sadece FIII için demiyorum.. onda fark yok da... başka modellerde var galiba demek istemiştim

Kuganın fiyatı 1.500 TL.gözüküyordu,onu düzeltmişler sadece..Bayram sonuna kadar fiyat ayarlaması yok sanırım....Ayın 9 unda fiyat değişti değişti yoksa fiyat aynı kalmaya devam bayram sonuna kadar :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

focus fiyatları belli olmuş... hayırlı olsun

tabi sadece focus değil tüm fordlar... hepsine kallavi geçirmişler

powershift te geldi sonunda, darısı ecoboosta... acil 180 liğe lazım dı powershift ama önce 125 liğe geldi inşallah ecoboost uzu sürmez

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu zamlar fordun zammı mı yoksa vergi arttı da onun farkı mı acep...

eğer fordunsa yandık.. birde hükümet geçirirse, full bir focus 100 bine yaklaşır artık...

mondeo fiyatlarında da 100 binleri de gördük

fenkli tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ben baktım fordun sitesinde fiyatlar aynı gözüküyor....Yani en son 9 temmuzda yapılan zamlı fiyatta duuyor fiyatlar...Bu arada fordun sitesindeki aracıınızı yaratın =Konfügürasyon bölümü çalışmıyor,nedeni sanırım yeni donanımların ekleniyor olmasından....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Rockerroller abi donanım=para olmuş hiç ucuzada vermiyorlarki alasın şu focusu.....Bana bu gidişle o sayfaya daha çok bakacakmışsın gibi geliyor.... :yeah:

Ben donanımsız focusa binmedim hiç asla da binmem...Donaımsız focus alacak olsaydıııım,ohooooohooooh yüz kez almıştım,hatta şu andaki full bütün donanımları bile yetersiz gördüğümden hala da almıyorum beklemedeyim,şu haliyle en donanımlı olarak hemen alabilecek durumdayım zaten...Bu rakamların üzerine 10 bin tl daha zam gelse yine alırım,o kadar takıkım ben focusa..Ki 10 bin tl zam da gelmez zaten...İstisnası hükümetin ötv ye zam yapması halinde focusun fiyatı tam donanımlı olan haliyle rahat 75 bine varır,bu arada diğer arabaların fiyatlarıda aynen artar...ötv ye zam gelirse d segmentinde de fiyatlar 100 TL ye vurur....Bunu da düşünmek lazım yaneee.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.