Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Kör nokta ile Sony teyp hangi firmanın bir donanımda standart ?

İngitere Ford'da titanyum donanımında standart...Benim anlatmaya çalıştığım İngilterede satılan focusta titanyumda standart olan bu özellikler Türkiyede niye opsiyon bile değil? İngilterede zetec donanım,almanyada trend donanımında dahi opsiyon olarak alınabiliyor bu özellikler...Burası Türkiye diye mi,tutulmaz bunlar diye mi düşünülüyor?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yahu İngiltere ile Türkiye'yi mukayese etmenin ne alemi var?

İngiltere'de olupta burada olmayan şeyleri sayarsak buradan Kars'a yol olur !!

Bahsettiğin özelliklerde gelecektir ama hemen değil.Güzel ülkemin ticaret işleyişi bu maalesef,dil dökmek,mesaj atmak,kapıya dayanmak birşeye yaramaz !

Üzgünüm ama realite bu.

Hem bir araba alırken önce donanıma mı bakıyorsun sen?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hocam siz anlamak istemiyorsunuz sanırım yapacak bişey yok ama kısa not vereyim

şuan sizin sattığınız focus da 230 V priz vardı değil mi ? Titanium'da

O ingiltere de bu donanım yokdu...

Saygılar.

Sevgiler.

Bu soruların TÜRLÜ cevapları var..Ben anlatınca ford çalışanı sanıyorlar..Ama düşünmüyorlarki bu sorunun muhattabı bir forumdaş değildir..Yetkilidir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyse artık , otokoç böyle getirmiş arabayı madem bakıcaz görücez,baktık olmuyor bekliycez,beklemek için fazla zamanımız yok ya alıcaz focusu böyle ya da almıycaz başka bişey bakıcaz...Sonuçta keşke start-stopu baştan getirselerdi,sony ve kör nokta ya da yolcu koltuğu yükseklik ayarını v.s fazla takmaz alırdım focusu gezmeye başlardım mis gibi...Hayırlısı artık...

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yav Ford'un club sitesine bakıyorumda arabayı yerin dibine sokmuşlar resmen ve sürekli eski araçlarımızın değeri arttı muhabbeti dönüyor en iyisi burdan takip etmek.

Bir de buradan takip edin isterseniz...

ARKADAŞLAR FORUM LİNKİ VERMEK YASAKTIR

Focusun teknik özelliklerine diyecek hiçbirşeyim yok,süper araba...Ama donanımda çekincelerim çok...Neyse artık,acelem de pek yok,otosanın fiyat-donanım politikasındaki gelişmeleri bekleyeceğim mecburen....

uA_Y_C_A tarafından düzenlendi
izinsiz link
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Neyi eksik türkiye'de kinin...Dostum her araçda bu var zaten...Ayrıntıya fazla takılma..Rahat ol bence :) Almayacaksın bunu anladık da :) böyle yermenin anlamı da yok ki :)

1 ay önce alacam diyordun da o yüzden bunu söylüyorum yoksa başkasına değil :D

Kusura bakma

Türkiye'nin ilk harfi her zaman büyük yazılır. Biraz daha dikkat etmeniz sevindirir bizleri. Başka yorum yapanları uyarıyorsunuz ama drmert opel ile ford'u karşılaştırıyor ama ses yok.

mesela; "Bende bi daha baktım açıkcası yeni Astra 1.4 140 bg Sport donanımlı 48.163Tl kampanyalı anahtar teslim fiyatı,Focusta 1.6 Ecoboost 180 Titanium 51.500 tavsiye edilen ve kampanyalı fiyat daha düşük olacaktır eminim ben bu karşılaştırmada Focusu seçerdim ha dizelde de focusun 20 bg fazlası var ve 1.6 motor bu yüzden fiyatı Astra 95 hp den yüksek. "

ve sizin yanıtınız;

"Başlığımızından uzaklaşmadan devam edelim lütfen....

Fiyat hakkında alınan bilgiler duyumlar ve fiyat tartışmasından uzaklaşmayalım..

Karşılaştırma başıkları açarsanız eğer herkes için açıklacı ve detaylı olacaktır.

Saygılar Sevgiler "

drmert'in mesajı:

Arkadaşlar Yeni Astra'ya diyecek lafım yok,bazı arkadaşların da hatırlayacağı gibi geçtiğimiz Ağustos ayında 1,3 CDTİ Cosmo almama ramak kalmıştı.İstenilen para 52 Bin Lira idi.Şimdi ise bunun üzerinde.

Astra gerçekten başarılı ve güzel bir araç.Alıpta pişman olan varmıdır bilemiyorum ama içi dışı insanı cezbediyor.

Ama geçen Ay ki "Car" dergisini okumanızı tavsiye ederim.

FIII'ü compact sınıfın her zaman zirveye oynayan modellerinden olan Golf VI ile kıyaslamışlardı.Ve kesinlikle bu sınıfın uzun sürecek yeni lideri olarak F III seçmişlerdi.

Astra'yı kafadan elemişler.

Bu adamların bir bildiği yok mu sizce???? (ki Car dergisi bugüne kadar VW yanlısı olarak bilinir!)

yanıtınız yok bu yoruma.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yeri burası değil sanırım :)

Ne gibi yazık olma durumu oldu..Diğer başlıklarda açıklarsanız , çözüm için tartışabiliriz.Dimi ?

Saygılar

Açtığım başlığı siliyorsun.sanırım beğenmedin. ozaman sen aç bir başlık tartışalım. çoğu kişi kıyaslama yaparak karar vermek istiyor. bu da doğal değilmi. FIII güzel araba. ama teknik, donanım ve fiyat olarak diğer markalara göre eksi ve artılarını tartışmaya hakkımız var.
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.