Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Önerilen Mesajlar

Naısl yani ..

Yakupun 45800 dediği 1.0T beyaz HB style yok mu artık satılmış mı ? Çarşamba günü duruyordu araba ben de bankalarla konuşuyordum kredi için en son 1.03 ten kredi bulmuştum..

Nasıl yani .... :kıhkıh:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Adana otokoç ile görüştüm demin.

Style 1.0 ecoboost 5k opak beyaz için 46000 fiyat verdiler.

Fiyat makul bence. araç Ekim ayı ilk haftasında teslim. Bayramda Adana'ya gideceğim zaten...

Stoklarında siyah renk varmış +900TL dedi ama yüz yüze görüşmede meblağ bir miktar daha aşağı çekilir diye umut ediyorum...

Bu arada Titanium 1.0 Ecobooost üretilmeyecek vs vs gibisinden söylemlerde bulundu. Yılbaşı itibariyle gelecek dedim, benim bilgim yok dedi :icon_smile_screwy:....

napıcan arabayı gitgel askerden sonra hadi bakiyim...şimdi alırsan hata edersin...bir gelicen yengemiz haşat etmiş arabayı git uğraş...sen gel askerden sonra

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugun ford showroom a gittim ve focus 3 alacagımı belırttım istedıgım aracın ozellıklerı soyle:

calarado kırmızı

f3 hb

ecobost 180 1.6 motor

titanium x paket + smart paket

elektırıklı sunroof

cıkardıkları fiyat :61500 kıredı desteklı

aynı ozellıklerde mars turuncusu renklı fiyatı :62500

size fıyatlar nasıl bu ozellıklerde uygun mu yoksa degıl mı bılgı verırsenız sevınırım saygılar..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Nakit dedikleri fiyat ile bankadan kredi alarak satın alabilirsiniz.

Engin bey ford finansın kredi desteği çok uygun değil mi. başka bankalardan kredi çekersek daha pahalıya geliyordiye hesaplamıştım ben

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin bey ford finansın kredi desteği çok uygun değil mi. başka bankalardan kredi çekersek daha pahalıya geliyordiye hesaplamıştım ben

Ford finansta satış fiyatı ile banka kredisinde satış fiyatı farklıdır. :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bugun ford showroom a gittim ve focus 3 alacagımı belırttım istedıgım aracın ozellıklerı soyle:

calarado kırmızı

f3 hb

ecobost 180 1.6 motor

titanium x paket + smart paket

elektırıklı sunroof

cıkardıkları fiyat :61500 kıredı desteklı

aynı ozellıklerde mars turuncusu renklı fiyatı :62500

size fıyatlar nasıl bu ozellıklerde uygun mu yoksa degıl mı bılgı verırsenız sevınırım saygılar..

Geçen sene Ekim'de hemen aynı özelliklerdeki 2011 arabayı, şeker kırmızı peşin 57.000'e almıştık.

Yani fiyat kabul edilebilir bence....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• Yakup Ç. A., başlığı Yeni Ford Focus Fiyat Yorumlarımız olarak değiştirdi
  • Yakup Ç. A., konu sabitlemesini kaldırdı

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.