Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Kolçak Sorununu Çözelim

Serkan erden

Soru

arkadaşlar focus 3 ve 3,5 ile ilgili kolçak sorunumuz devam etmekte. aranızda bu işlerden anlayan bir imalatçı tanıdığı olan yokmu? kolçak  yapıp piyasaya sürsün, çünkü hiç yok piyasada, eminim satışıda olur. yada birlikte toplanıp satan bir yerden toptan alalım ucuza gelir. yetkili servis 1000 tl diyor. çok fazla...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Önerilen Mesajlar

• 0

Hayırlı olsun Kemal bey, renk uyumu gayet güzel. Nereden ve kaç liraya aldığınızı söyleyebilir misiniz? Ayrıca arka koltuklarından çekilmiş bir fotoğraf ekleye bilir misiniz? Benim kolçaktan memnunum ama bu daha estetik duruyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

125 tl aldim arkadaslar.gayet guzel memnunm.iscilik dahil.bostancida bir dizaynci. almak isterseniz. resimleri var tel ve firma ismini yazim.11jsrhy.jpgneubn6.jpg

En mantıklısı bu gibi duruyor. Koltukla arasında boşluk olmaması ve yüksekliği ideal gibi duruyor. Siz memnun kaldınız mı? Sağlamlık yönünden değerlendirmeniz nasıl? Yani esneme, oynama, boşluk v.s. var mı? Aldığınız yerin bilgilerini de paylaşırmısınız (tabi yasak değilse)
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kolcaktan memnunm.sizin isteginize gore ayar yapiyor.iskeleti acinca delikler var. Sungerdede kolcak baskisi mevcut,ben deldirmek istemedim.mevcut deliklerden birisi bana gore uygundu.hazneliler biraz yapmacik gibi orjinali gibi olmadigi icin bunu tercih ettim.(AES OTO MARKET) BOSTANCI E5 KOPRUSU nden sahil yoluna donerken sagdaki ilk bina google da mevcut adres tel beyler

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Kolcaktan memnunm.sizin isteginize gore ayar yapiyor.iskeleti acinca delikler var. Sungerdede kolcak baskisi mevcut,ben deldirmek istemedim.mevcut deliklerden birisi bana gore uygundu.hazneliler biraz yapmacik gibi orjinali gibi olmadigi icin bunu tercih ettim.(AES OTO MARKET) BOSTANCI E5 KOPRUSU nden sahil yoluna donerken sagdaki ilk bina google da mevcut adres tel beyler

bende görüştüm siyah rengi varmış kısmetse yakında taktıracam teşekkürler. peşin 125 tl kartla 150tl dediler.

Serkan erden tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.