Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Focus (Araç teslim süresi)

Halil Ibrahim Dursun

Önerilen Mesajlar

Tüm teslim alanlara tekrar hayırlı olsun, Benim Arabam'da görmek istiyoruz yeni yavrularınızı..

Görüşmek üzere.

Teşekkür ederiz yakup bey darısı tüm bekleyenlere. inşallah herkes kazasız belasız kullanır.evet en kısa zamanda ekleyelim resimleri

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Tüm teslim alanlara tekrar hayırlı olsun, Benim Arabam'da görmek istiyoruz yeni yavrularınızı..

Görüşmek üzere.

Aracimi teslim alinca en kisa zamanda fotosunu BeninArabam a ekleyecegim. Herkes e Teşekkürler. FORUM gerçekten samimi ve bilgi paylasiminda cömert. Emegi geçenlere çok çok teşekkür ediyorum. [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aracimi teslim alinca en kisa zamanda fotosunu BeninArabam a ekleyecegim. Herkes e Teşekkürler. FORUM gerçekten samimi ve bilgi paylasiminda cömert. Emegi geçenlere çok çok teşekkür ediyorum. [emoji106] [emoji106] [emoji106] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

Evet bende çok sevdim bu forumu.herkese teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Ne kadar relaks adamım Allahım. Focusu aldım. Otokoctan aradilar arac hazır alabilirsiniz. Tam 2 gün sonra gittim almaya. Yeri işe test o tarafa gidecek biri çıkmadı iki gün. Üşendim talsi falan 2 gün sonra aldım.

volkan onder tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg takdirnayi sadece ben mi düşünüyorum. Aceba

Adem bey ben biraz binecem en azından 1000 km olmadan takmayı düşünmüyorum siz biraz acele etmiyormusunuz lpg için

Adem bey ben biraz binecem en azından 1000 km olmadan takmayı düşünmüyorum siz biraz acele etmiyormusunuz lpg için

bu arda aracınız trentx deyilmi nekadara mal oldu?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanki bey

Ruhsat ve muayene isleri ile bir daha ugrasmayalim diye taktiriyorum.

Beyaz trend x arac 50.000

Lpg 2250 landirenzo

Sigorta 350 civari

Bende beyaz stayl ı 53.250 ye aldım ancak vergisi bana ait

vergi dahil 53.750 dediler aracın o zamaki İnternet  fiyatı 55.900 dü sizce nasıl makul fiyata alabilmişmiyim

Bugün resmi işlemleri başlatmak üzere bayi ye gittim aracımı servis bölümüne almışlardı toz içindeydi uzunca bir yoldan geldiği belliydi,ortam karanlık(elektrik kesintisi) arabada tozlu olunca kontrol edebildiğim kadarıyla ettim ve işlemleri başlattım. perşembe günü teslim alıcam inşallah. Böylece sparişten teslimata tam 37 gün olacak.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lpg takdirnayi sadece ben mi düşünüyorum. Aceba

Hayırlı olsun...

LPG takılması hem her yetkili servisin aracınızı kabul etmesinde sorun yaratabilir hem de motor ve ilgili aksamların garanti dışı kalmasına neden olur.

Açıkcası ilk 6 ay - 1 seneyi geçirmeden takmazdım ben olsam.

Hele alıralmaz hiç takmazdım. 

Planınızı bozmak istemem ama tedbirden zarar gelmez.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun kardeşim. Fiyatı normal bende ayni rakamlari aldim sitil için ancak daha fazla acilmamak adina trend tercih ettim ama bazen acaba diye düşünüyorum. Hele bi binelim de bakalim. Rabbim pismanlik vermesin. Cumlemize

Teşekkür ederim Adem kardeşim,sende güle güle bin inşallah.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.