Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Sıfır Focus (Araç teslim süresi)

Halil Ibrahim Dursun

Önerilen Mesajlar

Bu sayede araca olan talebi görmüş olduk

...sen ne diyorsun yahu? hesaplanamayan gecikme nedeni ile kontratlı sözleşmem cezaya düşmek üzere, yapacak başka şey aklıma gelmediği için günlük kiralama yapan şirketlerden araba toplamaya başladım, on tane buldum ... bir o kadar daha lazım. Arabalar çıkana kadar kontratımı başkasından kiraladığım araba ile faal tutmanın peşindeyim.  

...bu da yetmezmiş gibi başımıza bir de E6 geçişi derdi çıktı. Mayıs'ta dizel-otomatikler yığılacak (...ki o kuZu'lar an itibarı ile sahipli gibi bir noktaya ulaştı -toptan açıdan söyledim bunu- yani Dizel-Otomatik'te fena halde dar'a düşecek) 1.6 -> 1.5 geçişi + Otomatikler nedeni ile Mayıs-Haziran bize kabus kıvamında günler sunuyor olacak.

...bir şekilde halledeceğiz tabi ama anamızdan emdiğimiz süt burnumuzdan gelecek, ayrı  :( 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Okuduklarıma bakarak ben bayi olsam kaparomu alır, aracınızı Haziran'da gelecek ederim. Sonra da Nisan'da arayıp "geldi buyurun alın" derim.

Yahu bu ne sabırsızlık, insan evladı da 9 ay 10 günde geliyor. 

Önünde sonunda gelir.

Soğuma konusunda bahane aramayın, daha gelmeden soğursanız (bu da ne demekse) kullanmaya başlayınca halinizi düşünemiyorum. 

Haklısınız, bize nisan sonu deseydiler  planımızı ona göre yapar sesimizide çıkarmazdık hakeza wv de öyle yapılıyor çokdaha uzun zaman veriliyor bunu kabulenerek aracı alıyorsunuz ancak wv de aracın ne aşamada nerede olduğu müşteriye söyleniyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Haklısınız, bize nisan sonu deseydiler  planımızı ona göre yapar sesimizide çıkarmazdık hakeza wv de öyle yapılıyor çokdaha uzun zaman veriliyor bunu kabulenerek aracı alıyorsunuz ancak wv de aracın ne aşamada nerede olduğu müşteriye söyleniyor.

Yankı bey takdir edersiniz ki buradaki herkes en az 1 ford almış ve tecrübesi var; bakın sizlerden önce hiç böyle şeyler yazan bile olmamıştı.

Ekstrem bir durum var ortada karşılıklı anlayışlı olmanız gerekiyor.  Sizi niye oyalasınlar o adamlar da satmanın derdinde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Aslında benim canımi sıkan surekli tarih dehisikligi ben sipariş verdigimde 14 gun sonra yani 18 mart ta en gec 20 mart ta teslim ederiz dediler. Fakat ondan sonra 2 gun sonra . Haftaya. Sali günün e - cuma günü ve tekrar haftaya diye ertelendi. Başlangıçta verdikleri tarih kisa oldugu icin kendi aracimi sattım ve parasinin Tamam'ı ni 33.000 tl lik kismini odedim 1 hafta sonra ise borc olarak aldığım Euro yu bozdurup teslim ettim Yani suan aracin tamamini odedim.

Ben 1.000 tl daha uygun olduğu icin beyaz olsun 2 hafta bekleyelim diye düşünürken. Euro yu onlar fatura kesecek diye bozdurup erken den vermem suan beni 500 tl zarar ettir di. Yani bu kadar gec olacağını söyleselerdi aytozu gri yi alirdim. Benim is yerim otobus ve dolmus guzergahina ters olduğu icin yürüyerek gitmem gerekiyor. Bu yuzden canim sıkılıyor ve surekli ertelenen teslim tarihi sinir bozucu. Hevesle bekleyis artik yerini kuzginliga birakiyor.

Bana bu aysonu mutlaka teslim edilecek dendi bakalım 3 gün kaldı bence buda yalan olacak 

Yankı bey takdir edersiniz ki buradaki herkes en az 1 ford almış ve tecrübesi var; bakın sizlerden önce hiç böyle şeyler yazan bile olmamıştı.

Ekstrem bir durum var ortada karşılıklı anlayışlı olmanız gerekiyor.  Sizi niye oyalasınlar o adamlar da satmanın derdinde.

İşte bu gibi durumlarda insan birilerinden olumlu sözler bekliyor yakup bey.ilginiz içinde teşekkür ederim umarım dediğiniz gibi olur bende birazdaha sabırlı olmaya çalışayım en iyisi

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bugün aracim bayi ye geldi gidip gördüm. Faturasi kesildi lpg ve ruhsat islerinin ardindan teslim alacagim. Nasip olursa.

Adem bey az önce bayi aradı benim araç tırdan inmiş, sizden tahmini 1 gün sonra alırım diye düşünüyordum demek ki aynı günde sivas a ulaştırmışlar size de hayırlı olsun güle güle kullanın 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.