Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Arkadaşlar Araç Alma Arefesindeyim Tavsiyeniz Lazım!!

salih D.

Önerilen Mesajlar

Profil fotodaki siz misiniz :) Bknz kurallar.

Fotonuzu kaldırdım gereksiz mesajları sildim, sorunuza gelelim.

1 ay sonra 1.5 tdci Powershift geliyor eğer otomatik düşünceniz varsa bunu bekleyin ama ille de bana araba lazım derseniz manuel olarak 1.5 tdci manuel için 1 yıl beklemeniz lazım :) 2016 model olarak gelecek çünkü.

Aracın motor yalıtım seviyesi iyi, 1.6 dizelde sizi tatmin eder. İlerde emisyona göre vergi alırsa devletimiz 1 kademe fazla vereceksiniz o kadar.

Teknik kıyas burada

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

tamam teşekkürler yorumlarınız için, otamatik almayı düşünmüyorum.1.5 tdcı nin de manuel olarak 2016 da gelecegini bilmiyordum. kafamdaki sorular çözüldü 1.6tdci alırım bu durumda.. son olarakta sıfır araç alırken nelere dikkat etmeliyim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

keşke titanium alsaymışım dememek için titanium alın derim.

o da aklımda ama style için bile biraz kastım bütçe olarak belki titanium içinde  zorlarım biraz .teşekkürler.

bilgilerini paylaşan herkese teşekkürler. bu arada siteyi vakit buldukça inceliyorum arama yapmak aklıma gelmedi.  

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 2 hafta sonra...

Arkadaşlar dün itibariyle focus 1,6 dizel style aracı aldım beyaz düşünmeme ragmen kalmadıgı için( birde beyazdan daha güzel falan dedi satış temsilcisi)  aytozogri aldım inş güzel renktir.Ay sonuna teslim edecekler araç gelince ilgili bölüme konu açarım yardımı olan arkadaşlara teşekkür ettim..  

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun

benim focus 2 m aytozu gri idi ve harika bir renk beyazdan bög geldi(ocak ayında aldığım sıfır aracımda malesef beyaz gelen araçların %80 olduğu söylendi).metalik rengin tek dezavantajı mini onarımı pek olmuyor.parçanın geneline vernik atılıyor.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun

benim focus 2 m aytozu gri idi ve harika bir renk beyazdan bög geldi(ocak ayında aldığım sıfır aracımda malesef beyaz gelen araçların %80 olduğu söylendi).metalik rengin tek dezavantajı mini onarımı pek olmuyor.parçanın geneline vernik atılıyor.

Teşekkürler yolda gördüm beyaza göre biriz daha canlı duruyor aslında sevdiğim bir renk bence gri daha iyi gibi oldu hayırlısı diyelim..

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun

Bu vernik olayını tam bilen var mi. Boyalımı gözüküyor araç vernik atılınca volkan onder tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.