Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Çakmaklık Bir Süre Sonra Enerjiyi Kesiyor

M.Çoban

Soru

Merhabalar.internette konuyla ilgili bir bilgi bulamadim.sorunum; cakmaklik bir süre sonra enerjiyi kesiyor. Bir kac saat sonra tekrar çalışıyor.arac kamerasi ve telefon sarji icin kullanıyorum. Bilgisi olan varmi nasil çözebiliriz? Focus lll 2011 4k

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu soruda 9 cevap bulunuyor

Önerilen Mesajlar

• 0

Ne kadar süre çalışıyor? Ardından ne kadar süre kesik kalıyor? Elektrik vermezken, siz; kontakla, kapılarla, kilitlerle, arabanın kumandasıyla oynuyor ve ardından elektrik geliyor olmasın?

(Yine net cevaplar bekleyip hüsrana uğramaktan korkuyorum.)

Yukarıdaki soruları araba çalışmaz haldeyken elektrik kestiğini düşünerek soruyorum.

Eğer araba çalışır halde bu sorunla karşılaşıyorsanız, elektrik kesildiğini nasıl anlıyorsunuz? Çakmaklığa taktığınız aparat farketmeksizin mi bu durum oluyor? Taktığınız aparatlar kaç watt enerji harcıyor?

Eğer ki araba çalışır haldeyken kafasına göre elektrik vermiyorsa çakmaklık ve bağlı olan cihaz 1-2amperden fazla akım çekmiyorsa çakmaklık sigortasını kontrol edin, çıkartıp kendisinin ve sigorta kutusundaki temas noktalarının oksitlenip oksitlenmediğini kontrol edin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

1 ve 2 amperlik farkli iki uc kullaniyorum.biri telefon digeri arac kamerasi.normal seyir halindeyken birden enerji kesiliyor.tekrar tekrar cikarip takiyorum ama enerji gelmiyor.birkac saat sonra bakıyorum enerji tekrar gelmiş. Böyle bir sorun. Simdi elektrikciye gidicem bakalım o ne diyecek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

Ben olsam önce adaptörü kontrol ederim  elektriği kestiğinde çakmağı çalıştırıp çalıştırmadığına bakarak. 

Çalıştırmazsa sigorta bağlantılarını antioksidan spreyle temizlerim.

Gene olmazsa arabayı değiştiririm. :)

Cem Boneval tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.