Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

İşte bu ya :lol: Benim düşünmeden yapmam lazım ders almam lazım :D Keşke yapsaydım dememem lazım :D

Her genç bunu tadmalı..

Ben çok isterdim, yerinde olsam gözümü 1 gün karartabilirim sonuçta temiz kullanırsan satarsın kolayca..Maddi yönden seni dar'a sokmayacaksa arabandan alacağın keyfi arttıracak şeyleri yap bence..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her genç bunu tadmalı..

Ben çok isterdim, yerinde olsam gözümü 1 gün karartabilirim sonuçta temiz kullanırsan satarsın kolayca..Maddi yönden seni dar'a sokmayacaksa arabandan alacağın keyfi arttıracak şeyleri yap bence..

İçimi okuyorsun resmen :lol: Kafamda herşey tamam olursa alıcam işte ama hala sorular var kafamda yarın servis danışmanını sıkıcam biraz :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Her genç bunu tadmalı..

Arabadan alacağın en iyi keyif onu kullanmaktır, bu zevkin yerini hiçbir jant veya lastik veya spoyler tutmaz.

Bunu da unutmayın, büyük nasihati olarak... :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Görünüşü yeter canım :)

Hatta jantları görmek adına arkadaşına vereceksin arabayı, şurda yavaş yavaş tur at bakalım diyeceksin :)

O süzülecek sen izleyeceksin :P yada izleteceksin :)

Şimdi yalan diceksin ama daha geçen gün arabada yeni yıkanmış arkadaşıma verdim sen kullan ben diğerleriyle gelirim görüyim bi dışardan dedim :D Arkadaşım E 250 Cabrio aldı açtı üstünü hem ona bindim nasılmış hem arabamı izledim :D yazık bize ya :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim arabamın jant eksiği yok, ama yay ve amortisör istiyor, benim kullanım tarzıma maalesef bu süspansiyon fazla kibar kalıyor.

Birde yay var dimi ya unuttum tamammen onu :P Yaysız nasıl olur sizce veya şöyle sorayım ben bu değişimi yaptıktan sonra aracıma bir zarar verir miyim?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

http://img2.ressim.net/out.php/i5603414_ac-jant-jpg

Bu jant nasıl arkadaşlar. Ben arabayı yakından da gördüm çok güzel durmuş. benim çok hoşuma gitti. Bende F3'üme takıtırmayı düşünüyorum. Fiyat araştırıyorum şuan.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.