Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Kuzenimi okuldan almaya giderken lastikçi gördüm girdim adamda hertürlü ford jantı var çıkma bitane makyajlı mondeo selective jantı vardı dedim abi bi takda fotoğrafını çekeyim forumdaşlarıma göstereyim :D

İşte benim bebeğimin 18"jantlı hali :D kıyaslama için 16larıda arkada bıraktım. Telefonumu verdim fiyat alıcam yakında

imag0317ed.jpg

Kuzenimi okuldan almaya giderken lastikçi gördüm girdim adamda hertürlü ford jantı var çıkma bitane makyajlı mondeo selective jantı vardı dedim abi bi takda fotoğrafını çekeyim forumdaşlarıma göstereyim :D

İşte benim bebeğimin 18"jantlı hali :D kıyaslama için 16larıda arkada bıraktım. Telefonumu verdim fiyat alıcam yakında

imag0317ed.jpg

sabri çok güzel olmuş hemen al. :)

oğuz mete tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Yanlis anladiniz beni bu bir mondeo sahibinin janti adam 16 kis lastigi kullaniyomus bunlari depoda birakmis ben sadece nasil olur diye tak abi dedim bunlar 45 yanak benim arabama 40 yanak olmasi gerek focus 3 sahipleri surucu kapisini acsinlar kilidin orda takilmasi gereken lastik ebatlari var. Adam mondronun 45 yanakli lastigi oldugu icin dedi bunu kullanamassin surter 40 senin araban icin dedi haklida bugun baktim 16" 17" 18" her jant icin ebatlari yazmislar foto cektim atarim aksam. 235 40 18 benim orda yazan ebadim

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Forumun heryerinde onlar var uğraşma :lol:

Ama sırf yanak ile bu isler belirlenmez. Yanak dediğin sey tabanın yüksekliğe oranı.

Ne tur degiskenler var baska benim aracim fabrika cikisli 18 jantli satiliyor dimi? Nedir tam olcu alicam cunku buyuk ihtimal. 235 40 R18 burda yazan

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

235/40 R18 orjinalde sunulan bu tabi ki opsiyon olarak sunuluyor..

Buda bu lastiğin jantın boyu ; 18"x 8"

Eğer mondeo da sunulan 18'lik 8'' ise (genişlik) bu lastiği almalısın..

Sorucam onu bijon araligi 5x108 birde. Yarin haber verir heralde telefon bekliyorum

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. Bu janttan artık gına geldi, beğenenlere nasip olsun başka...

2. Daha önce de yazdım, Almanya'da 8x18 jant ve 235/40-18 jantla fabrika çıkışı direksiyon tur sınırlayıcı bulunuyor sürtmesini engellemek için, bilginiz olsun, sonra yakınmayın.

3. 235/40-18 lastikler janttan daha pahalı onu da hesaba katmayı ihmal etmeyin. Sevda da nereye kadar :lol:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1. Bu janttan artık gına geldi, beğenenlere nasip olsun başka...

2. Daha önce de yazdım, Almanya'da 8x18 jant ve 235/40-18 jantla fabrika çıkışı direksiyon tur sınırlayıcı bulunuyor sürtmesini engellemek için, bilginiz olsun, sonra yakınmayın.

3. 235/40-18 lastikler janttan daha pahalı onu da hesaba katmayı ihmal etmeyin. Sevda da nereye kadar :lol:

1.Sağı solunu yuvarlata yuvarlata her sene aynı tarz doğru :D

2.Onu bilmiyordum servisle görüşücem yarın

3.Jant-Lastik takım fiyatı sordum telefonumu bıraktım yarın haber vericekler kafamda bir rakam var ama hadi bakalım :D

Birde nedense birşeyler yapasım var ilk arabadan dolayımı gençlik mi bilemedim :D

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.