Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Bahsettiğim bu jantı aldım arkadaşlar :)

Güzel bir foto çekemedim henüz. Ama merak edenler için bir resim paylaşacağım.

Bence çok güzel oldu ama tabiki zevk meselesi. 

Araç 1.6 TDCİ Titanum pakettir. Üzerinde 16'' titanium jantlar ve 215/55/R16 lastikler vardı. 

Şimdi 18'' jantlar ve 235/40/R18 lastikler var. Ayrıca Eibach E10-35-023-01-22 25mm yay takıldı. Benzinliler için de aynı yay takılıyor. Dizellerde ön biraz daha basık duruyor. Bu görüntü benim hoşuma gittiği için bunu uygulattım. Önler ve arkalar aynı basıklıkta olacak diyen dizel sahipleri varsa eibach seçeneğinden vazgeçmeleri gerekecek, h&r takacaklar.

İşte aracımın yeni hali...

u4lTAW9.jpg

PCZGwIH.jpg

QyoPgKF.jpg

Bekir Gülcü tarafından düzenlendi
  • Beğen 6
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

eibach saçmalamış kimse kusura bakmaz inş :)

Buarada güzel olmuş :yeah: Ama oraya ford logosu eklensin lütfen :)

Maalesef Eibach hem benzinli hem dizel için aynı kodlu yayları öneriyor.

Teşkkürler. Ford logosu var zaten :) Resimin boyutu küçük olduğu için zoom yapınca da görünmüyor pek. Ama zemin mavi değil o yüzden de dikkat çekmemiş olabilir. Mavi zeminli bulamadım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Maalesef Eibach hem benzinli hem dizel için aynı kodlu yayları öneriyor.

Teşkkürler. Ford logosu var zaten :) Resimin boyutu küçük olduğu için zoom yapınca da görünmüyor pek. Ama zemin mavi değil o yüzden de dikkat çekmemiş olabilir. Mavi zeminli bulamadım.

Erkan abiler bulmuş heralde.. Onlardan rica edebilirsin belki :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Çok yakışmış gerçekten, güle güle kullanın.

Sürüş izlenimlerini de bekleriz...

Teşekkürler Cem bey. 

Henüz şehirdışı kullnmadım arabayı. Şehir içinde kasislerde konfor kaybı oldu tabiki. Ama beni çok rahatsız etmiyor. Korktuğum kadar kötü olmadı.

Eskiden hızlı geçtiğim kasislerden yavaş geçmeyi ihmal etmiyorum tabiki. Daha basık bir yay takmayı da düşünmedim. Bence bu basıklık yeterli.

Dediğim gibi şehirdışı yolda yüksek hızlarda test edemedim henüz. Önümüzdeki hafta memlekete gideceğim. Dönüşte deneyimlerimi paylaşırım artık.

Erkan abiler bulmuş heralde.. Onlardan rica edebilirsin belki :)

Tamam soralım bakalım belki temin ederler benim için de. Daha da olmazsa alıp bi mavi boya boyarız zemini napalım :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hayırlı olsun, güle güle kullanın. Lastikler ne marka model?  

Teşekkürler. 

JINYU TIRES - YU62 Modeli

Biraz ucuzuna kaçtık, bir de jant aldığım yerde fazla seçenek yoktu bu ebatta. Ama fena deil lastik idare ediyor şimdilik sorun yok.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

h&r alacaktın neden vazgeçtin ? 

Yayı takan arkadaş Eibach daha yumuşaktır dedi. Bir de elinde hazırda vardı. Takalım bak güzel olacak dedi. Eğer beğenmezsen sökeriz h&r getirtiriz onu takarız dedi.

Taktık hoşuma gitti görüntü o yüzden bu şekilde devam ettik :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bahsettiğim bu jantı aldım arkadaşlar :)

Güzel bir foto çekemedim henüz. Ama merak edenler için bir resim paylaşacağım.

Bence çok güzel oldu ama tabiki zevk meselesi. 

Araç 1.6 TDCİ Titanum pakettir. Üzerinde 16'' titanium jantlar ve 215/55/R16 lastikler vardı. 

Şimdi 18'' jantlar ve 235/40/R18 lastikler var. Ayrıca Eibach E10-35-023-01-22 25mm yay takıldı. Benzinliler için de aynı yay takılıyor. Dizellerde ön biraz daha basık duruyor. Bu görüntü benim hoşuma gittiği için bunu uygulattım. Önler ve arkalar aynı basıklıkta olacak diyen dizel sahipleri varsa eibach seçeneğinden vazgeçmeleri gerekecek, h&r takacaklar.

İşte aracımın yeni hali...

Hayirli olsun Bekir abi :) Yaylarida mi Eylul lastikde(jantmax) taktin ? Birde anlamadigim ön mu daha basik yoksa arka mi yuksek kaliyor ? :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.