Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

Kart başvurum reddedilmiş. Nedenini ogrenmek icin aradim bilgi vermediler. Cok sinirim bozuldu ya o kadar ayarlamıştım herşeyi. Vermemeleri icin bir neden yok. Babami aradilar o kabul etmedi buyuk ihtimal<br />

Sabri Özer tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart başvurum reddedilmiş. Nedenini ogrenmek icin aradim bilgi vermediler. Cok sinirim bozuldu ya o kadar ayarlamıştım herşeyi. Vermemeleri icin bir neden yok. Babami aradilar buyuk ihtimal o kabul etmedi buyuk ihtimal

Ek kart çıkartıvereyim sana istersen  :kıhkıh:

Benimde yeni oyuncaklarım yolda perşembe günü burda olcaklar inşallah gümrüğe takılmazsa tabii  :blink:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kart başvurum reddedilmiş. Nedenini ogrenmek icin aradim bilgi vermediler. Cok sinirim bozuldu ya o kadar ayarlamıştım herşeyi. Vermemeleri icin bir neden yok. Babami aradilar buyuk ihtimal o kabul etmedi buyuk ihtimal

Geçen gün radyoda bi program wardı.Öğrenci =parasızlık diye :)

Valla konuyu çok yakından  merakla takip ediyodum.Senin kadar hayal kırıklığına uğradım.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla , arabayı düşürüp , 18inch jant takıp , 235 40 18 lastik takınca , karda yağmurda kullanıp ,bir iki sağlam çukura girince sol arka lastik aks bilyası dağılmış :)

orjinal parça fiyatı 490 tl   :dead: 

baya bir araştırdıktan sonra 230 tl ye orjinal parçayı bulabildim :)  , yurtdışından kendisi getirtiyormuş ; 50 tl yede ustaya değiştirttim miss olsu ...

aracın orjinalilnde 18 inch jant var ama ; yay takıncada fazla sertleşti çok yük biniyor heralde ;  yay takıp jant takacakların kulağında küpe olsun :)

hayatımda ilk defa 14 000'de aks bilyası değiştirdim ...  değiştiren usta özellikle vw grubunda çok dağılıyor , bize geliyor filan dedi ; 4000'de dağıtabiliyormuş audi golf filan :)

aman dikkat :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Geçen gün radyoda bi program wardı.Öğrenci =parasızlık diye :)

Valla konuyu çok yakından  merakla takip ediyodum.Senin kadar hayal kırıklığına uğradım.

Aylik gelirimi soyledim arabamin benim ustume oldugunu ve plakasinida soyledim. Bana vermiyolarsa hangi gence veriyolar bu karti anlamadim. 18-25 arasi mulk sahibi genc ogrencilere heralde. Tekrar mesaj attim basvuru icin bir iki gune ararlar kayitda oluyor konusmalar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

valla , arabayı düşürüp , 18inch jant takıp , 235 40 18 lastik takınca , karda yağmurda kullanıp ,bir iki sağlam çukura girince sol arka lastik aks bilyası dağılmış :)

orjinal parça fiyatı 490 tl   :dead: 

baya bir araştırdıktan sonra 230 tl ye orjinal parçayı bulabildim :)  , yurtdışından kendisi getirtiyormuş ; 50 tl yede ustaya değiştirttim miss olsu ...

aracın orjinalilnde 18 inch jant var ama ; yay takıncada fazla sertleşti çok yük biniyor heralde ;  yay takıp jant takacakların kulağında küpe olsun :)

hayatımda ilk defa 14 000'de aks bilyası değiştirdim ...  değiştiren usta özellikle vw grubunda çok dağılıyor , bize geliyor filan dedi ; 4000'de dağıtabiliyormuş audi golf filan :)

aman dikkat :)

Geçmiş olsun, kart peşinde koşanların da kulağına küpe olsun... ;)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu jantın 16 inçini üretirlerde neden 17-18 inçini üretmezler onu anlamıyorum.Şu jantın 17-18 inçi olsaydı focus sahiplerinin yarısı herhalde bu janttan takardı :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu jantın 16 inçini üretirlerde neden 17-18 inçini üretmezler onu anlamıyorum.Şu jantın 17-18 inçi olsaydı focus sahiplerinin yarısı herhalde bu janttan takardı :)

Bende en baştan beri F3 e en çok yakışanın bu jantlar olduğunu söylüyorum. :)

Nihat Abukan tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.