Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Focus 3'e En Çok Yakışan Jant Modelleri

Önerilen Mesajlar

kaçırma bunu sabri :D

Bulunmaz bu ama :) orjinalide cep yakar :D

Bu arada benim range rover jantlari yarin geliyor.

Umarim her sey istedigim gibi olur..

Egerki bi aksilik çikmassa çok yahşi birşey olacak.

Erkan abi durum nedir ? Galiba taktin jantlari ve arabayi izliyosun :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

215/55/16 orjinal fabrika cikisi siz bunlari sökup 225(235)/40/18 takarsaniz lastik çapi en distan olcerek 0,4 ile 0,9 kuculuyor.

1364499817408_zpsd68c12e5.jpg

bu yazdığın rakamlar nerden çıktı onu da anlamadım.

Baştan başlıyalım bana göre orjinal olan 215/55/16 nın yerine 215/50/17 koyunca çap nasıl küçülüyor onu anlamadım

post-3051-0-35882900-1364597752_thumb.jp

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu yazdığın rakamlar nerden çıktı onu da anlamadım.

Baştan başlıyalım bana göre orjinal olan 215/55/16 nın yerine 215/50/17 koyunca çap nasıl küçülüyor onu anlamadım

Tabloyu ben hazırlamıştım ve rakamlarda neyi anlayamadığınızı da ben anlamadım, sizin eklediğiniz tablo ile tamamen örtüşüyor. Yani???

Ayrıca Sabri çap küçülüyor derken 215/50-17'yi değil Tolga Başaran'ın kullandığı 225/40-18 lastikleri kast etmiş doğru anladıysam ()

Bu arada tabloda bir hatamı fark ettim, 225/40-18'deki değişim eksi yazılmış ama +%0,9 olacak

Cem Boneval tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri jantlari aldik bugun.;)

Lastikleride taktik.

Ozan'da bi kaç foto var,ama ben daha araci basmadan atmam foto.:D

hic bir sikinti yok sorunsuz oldu.

Ozan benden çok yaşiyacan.:)

Ben yazarken sen atmişsin fotolari.:D

Hayirli olsun abicim :) Yakismis valla.

Simdi benim anlamadigim Ozanda mi aldi ? :D ve senin arabanin fotosunu at ama ya olmadi bagaja birini oturtursun duser :D

Oldu bence :)

Jant biraz kromajli gibi mi rengi ??

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sabri jantlari aldik bugun.;) Lastikleride taktik. Ozan'da bi kaç foto var,ama ben daha araci basmadan atmam foto.:D hic bir sikinti yok sorunsuz oldu. Ozan benden çok yaşiyacan.:) Ben yazarken sen atmişsin fotolari.:D Hayirli olsun abicim :) Yakismis valla. Simdi benim anlamadigim Ozanda mi aldi ? :D ve senin arabanin fotosunu at ama ya olmadi bagaja birini oturtursun duser :D
>Oldu bence :)
Jant biraz kromajli gibi mi rengi ?? Orjinale göre bi ton daha açık renkli ama krom gibi değil. Ben almadım bu arada denemek için taktik benim arabaya. Erkan abinin araba müsait değil bu ara.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Lastikleride taktik.

Ozan'da bi kaç foto var,ama ben daha araci basmadan atmam foto.:D

hic bir sikinti yok sorunsuz oldu.

Ozan benden çok yaşiyacan.:)

Ben yazarken sen atmişsin fotolari.:D

Hayirli olsun abicim :) Yakismis valla.

Simdi benim anlamadigim Ozanda mi aldi ? :D ve senin arabanin fotosunu at ama ya olmadi bagaja birini oturtursun duser :D

>Oldu bence :)

Jant biraz kromajli gibi mi rengi ??

Orjinale göre bi ton daha açık renkli ama krom gibi değil.

Ben almadım bu arada denemek için taktik benim arabaya. Erkan abinin araba müsait değil bu ara.

Hep bi gizem bi heyecanlandirmalar :D

Fena olmamis jant begendim. Bende kart gelsin jantlaniyorum ve sizi rahat birakiyorum :D

Lastikleride taktik

Lastiği ne marka aldin abi ?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Petlas P741

Sabri jantlari aldik bugun. ;) Lastikleride taktik. Ozan'da bi kaç foto var,ama ben daha araci basmadan atmam foto. :D hic bir sikinti yok sorunsuz oldu. Ozan benden çok yaşiyacan. :) Ben yazarken sen atmişsin fotolari. :D

Hayirli olsun abicim :) Yakismis valla. Simdi benim anlamadigim Ozanda mi aldi ? :D ve senin arabanin fotosunu at ama ya olmadi bagaja birini oturtursun duser :D

>>Ol
du bence :)
lockquote> Jant biraz kromajli gibi mi rengi ??

lockquote> Orjinale göre bi ton daha açık renkli ama krom gibi değil. Ben almadım bu arada denemek için taktik benim arabaya. Erkan abinin araba müsait değil bu ara.

Hep bi gizem bi heyecanlandirmalar :D Fena olmamis jant begendim. Bende kart gelsin jantlaniyorum ve sizi rahat birakiyorum :D

Sabri jantlari aldik bugun. ;) Lastikleride taktik Lastiği ne marka aldin abi ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.