Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

• 0

Focus 3 1.6 Otomatik Yakıt Tüketimim 15Lt Altına İnmiyor?

Yunus Demiray

Soru

Önerilen Mesajlar

• 0

El freni çekili kalıyor heralde. Şaka bir yana;

Yol bilgisayarındaki veriler Ama yakıt tüketimi gerçekten de yüksek 100 km mesafeyi 80 lirayla gidiyorum

Lütfen lira/kuruş vb para birimi ile veri aktarmayın. (Okuyan herkes için)

4.10 tl'den 19.5 lt

5.00 tl'den 16.0 lt eder.

Sonuç olarak bunlar normal değil, ya siz aracı gerçekten çoook acemice veya çok gereksiz gaza basarak kullanıyorsunuz ya da farklı bir sorun var.

Derhal servis'e başvurmalınız.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

4x4 Kuga ICA AWD otomatik ile şehir içi 11-11,5lt/100km yapıyorum hem de iş çıkış saati dur-kalk trafikte. 20km'lik yolu 1 saat, 1,15'te ancak katediyorum (bkn.gelmedi hala kör olasıca metro...pIFF) 15lt/100km ç0000000k yüksek.  Ya hesaplama yönteminde, ya kullanımda, ya da karışım ayarlarında vs. bir sorun var...yok öyle bir tüketim. (bkn.yetkili servisin çayını içmek lazım) 

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

hocam arabamız aynı. ben aldığımda 14 litre yakıyordum ama hemen ikinci depoda 11 lere sonrasında şimdi ise karma tüketim olarak 8,5'e kadar düştü. 

kaç km de aracın şuanda?

20 binde hocam

bu gün Konya motorcu ford servisine gittim bujiler çatlamış ve yakıt pompasından da yakıt sızıyor araç 1 gün serviste yatrması lazım dediler aracı bıraktım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

20 binde hocam

bu gün Konya motorcu ford servisine gittim bujiler çatlamış ve yakıt pompasından da yakıt sızıyor araç 1 gün serviste yatrması lazım dediler aracı bıraktım

geçmiş olsun hocam, en azından teşhis konulmuş... tedavisi de yapılır bir şekilde. güzel günlerde kullanın sonrasında. ufak işler bunlar.

kolay gelsin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 0

20 binde hocam

Ben aracımı 0.km aldığımda bana 1 yılı dolduğunda mecburi bakım dediler. Bende 1 yılda 34 bin km yaptım servistekiler şaşırdı hemen hemen aracı  bakıma alın baştan sona herşeyi değilti. 700 küsür lira aldılar ama aracın bakımdan sonraki sesi çekişi baya değişti. yıl mı km mi derseniz hangisi önce dolarsa derim..

Bu başka araba mı? öyleyse 15binde bakım yapılmadı mı?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.