Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

focus 3 sony hakkında

Mithat

Önerilen Mesajlar

parça nosu bu arayın aracı aldığınız yeri serviste yedek parçaya bu numarayı verin seri no sunu alın PLUG AND GO tak uççç buyrun ayrıntılı resim bunu telefonunuza atın parçacıya gösterin tüm bilgileri alır getirtir size bunlar zaten türkiyeye geliyor

img1231a.jpg

Bu parmaklar benim parmaklarım..Ehehehehüüeee....Yakupla sökmüştük göstergeyi..İçini sildik bir güzel,iciğini cıcığını çıkarttık...Yeniden söksemmi ki...Zaten belki yeniden değiştiririm km yi sıfırlamak için kimbilir..Keh keh küh.... :yeah:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bildiğim kadarı ile OEM navigasyon şu an sadece benim arabada var bendekininde haritası İngiltere ve irlanda olduğu için şu an bir işe yaramıyor. Avrupa anakarasında satılan focusların navigasyonlarında Türkiye haritasıda var. ebay den alıp takacağım ama henüz zamanım olmadı onlarla uğraşmaya.

Mertol Bey merhabalar devamlı takip etmeye çalışıyorum zamanım yettiğince bir ricam olacak. Arabam için

AM5T-18B955-DG (5”

display) parça kodunu sizin verdiğiniz linkten aldım benzer kodlarda var.

Sony müzik sistemi bulabilirmiyiz yani siparişini nereye vericez otosan da varmıdır. Nasıl hal çaresine bakcaz.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sitede bütün parçalar var ve 10 günde teslim edileceğini söylüyor tabi pahalı biraz..

http://eshop.original-teile.de

navigasyon ve sony ssitemi için de bu linkteki ilgili parçaları almak lazım (pdf nni en altında sony diye ayrılmıi dtundaki 3 ürün)

http://fordnavigation.fw.hu/focussatnav.pdf

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

AUDIOG./CD-SPL.Parça no: BM5T18C815VD

İmalatcı FORD: AUDIOG./CD-SPL.

teslim süresi ortalama 3-5 iş gününde

416,07 €

EINHEIT-DISPLAYParça no: AM5T18B955DG

İmalatcı FORD: EINHEIT-DISPLAY

625,11 €

ABDECKBLENDEParça no: BM5T18K811FF

İmalatcı FORD: ABDECKBLENDE

207,69 €

arada "-" ler olmadan aratırsanız parçalar ve fiyatları çıkıyor..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

bu sitede bütün parçalar var ve 10 günde teslim edileceğini söylüyor tabi pahalı biraz..

http://eshop.original-teile.de

! Belirtilen teslim süresi yanlız mevcut olan ve iptal olmamış parça numaraları için gecerli !

Demiş amcalar..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol Bey merhabalar devamlı takip etmeye çalışıyorum zamanım yettiğince bir ricam olacak. Arabam için

AM5T-18B955-DG (5”

display) parça kodunu sizin verdiğiniz linkten aldım benzer kodlarda var.

Sony müzik sistemi bulabilirmiyiz yani siparişini nereye vericez otosan da varmıdır. Nasıl hal çaresine bakcaz.

Otosan stoğunu en sağlıklı yetkili servislere sorarak öğrenebilirsiniz. Zira onlar online olarak stok takibi yapabiliyorlar.

Navigasyon için ön panel ve ekran yeterli. Ve pek tabi anten ve kablosuna.. Paneli falan bulmak sorun olmaz muhtemelen ama anten ve kablosu konusu biraz karışık. Zira ford kablo için ayrı bir parça numarası vermemiş. Arabanın tesisatının üzerine bantlanmış şekilde geliyor. O nedenle o konuyu kendiniz çözmeniz gerekebilir. Panel ve ekranda ise money talks.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözüm meclisten içeri.. Sony ye neden bu kadar takıldınız? Ana ünitede bir numara yokki. Zaten üstündeki ünitenin çıkış gücü 4x20 rms. Daha kaliteli hoparlörler kullanılıp kapı trimlerinin arka tarafları adam gibi izole edilirse ses zaten değişir. Eğer tek derdiniz öndeki görüntü ise onun için zaten panel ve çerçeveyi almanız yeterli.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Sözüm meclisten içeri.. Sony ye neden bu kadar takıldınız? Ana ünitede bir numara yokki. Zaten üstündeki ünitenin çıkış gücü 4x20 rms. Daha kaliteli hoparlörler kullanılıp kapı trimlerinin arka tarafları adam gibi izole edilirse ses zaten değişir. Eğer tek derdiniz öndeki görüntü ise onun için zaten panel ve çerçeveyi almanız yeterli.

O zaman sadece renkli ekran ve paneli almak gerekiyor anladığım kadarıyla. Ben navigasyonda istemiyorum Mertol bey peki bagaja konan subwoofer almak gerekmezmi bu diğer hoparlörlere giden basları alıcaktır tahminimce :yeah:)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Mertol Bey panel ve ekran siparişi verdim gelsin bakalım nolucak.. Takıldığım yerde engin tecrübelerinize ve bilginize başvurabilirim :yeah:

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O zaman sadece renkli ekran ve paneli almak gerekiyor anladığım kadarıyla. Ben navigasyonda istemiyorum Mertol bey peki bagaja konan subwoofer almak gerekmezmi bu diğer hoparlörlere giden basları alıcaktır tahminimce :yeah:)

Diğer hoparlörlere giden basları alacaktır ne demek? Bence siz o konuda yanlış bilgilendirilmişsiniz. Tüm hoparlörlere aynı sinyal gider. Ve hiçbirisi diğerinden herhangi birşey almaz. Alamaz.. Hoparlörlerin girişlerinde frekansı süzecek filitre varsa o hoparlöre sadece istenen frekansta sinyalin gitmesini sağlarsınız. Yani subwoofer girişinde de öndeki hoparlör ile aynı sinyal var ancak siz bunun bir kısmını süzerek hoparlöre gönderip verimi arttırıyorsunuz. Dolayısı ile o haprölere giden sinyalin baslarını alması mümkün değil. Ancak kapılarada kompanent tarzı bir set takarsanız onların girişindeki filitrelerden alçak frekanslı sinyalleri süzüp düşük frekanslı basların o hoparlörlere gitmesini engelleyebilirsiniz.

Kısacası o işi tek aşamalı düşünmeyin.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.