Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4X4 Önerisi

Burak M.

Önerilen Mesajlar

Yakit onemli degilse range rover derim ben. 2005-2006 bulunur o fiyatlara.

Patronda vardı 6-7 yaşında. Geçen gün amortisör körüğü vb birşeyi bozuldu. Çift olarak değişti 2000Euro tuttu. O paraya bir Şahin alınır galiba. Yoksa 70-80 civarı Cayenne falanda vardır.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Patronda vardı 6-7 yaşında. Geçen gün amortisör körüğü vb birşeyi bozuldu. Çift olarak değişti 2000Euro tuttu. O paraya bir Şahin alınır galiba. Yoksa 70-80 civarı Cayenne falanda vardır.

Eğer borusan fiyatıysa normal bence ama yok sanayi fiyatıysa bu kadar beklemiyordum.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Kuga diyelim diye açılmış bir konuya benziyor. [emoji3]

Qashqai yeni kasa 1.6dci çok iyi motor. Bu devirde benzinli motor mu alınır.? Üstelik ağır,otomatik ve rüzgar direnci yüksek araç olacak. 12-13lt yakar sonra. Paran olsa da israf.

Engin Bey benzinli araç mı alınır derken 4x4 ler için mi böyle düşünüyorsunuz, yoksa genel temayülünüz mü dizelden yana?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Engin Bey benzinli araç mı alınır derken 4x4 ler için mi böyle düşünüyorsunuz, yoksa genel temayülünüz mü dizelden yana?

Ben kendim için söylemiş olayım. Yaşanılan şehre bağlı bir durum çünkü. Genelden bahsediyordum. Lüks bir araca da binsem kazık benzin parası beni rahatsız ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

qashqai 2000 motorda sunuyor 4x4 olayını. hem alırken verdiği üst vergi diliminden dolayı ekstra para ve yüksek yıllık vergi yerine aynı para benzine verilir ve bu motorlar keyif sürülür. ayrıca ikinci el satışta da 2000 motor taliplisi az olur kuga en azında suv'ye benziyor.....

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Benim de sonraki aracım benzinli mi olsa diye gidiş gelişlerim oluyor. Dizeller daha ekonomik tabi ama sürüş konforu yönünden benzinliler daha eğlenceli.

Özellikle tsi motorlu bir şeyler uzaktan çok heyecanlı geliyor. 

Dizel-benzinli araç seçiminde km hesabı gerçekten mantıklı mı? Yani demek istediğim dizele fazla para ödeniyor araç alırken deniyor ama sonuçta satılırken de pahalı. Az yakmak da cabası. Benim ekonomik açıdan hesabım bu şekilde. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.

Ramazan Çakır tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

qashqai 2000 motorda sunuyor 4x4 olayını. hem alırken verdiği üst vergi diliminden dolayı ekstra para ve yüksek yıllık vergi yerine aynı para benzine verilir ve bu motorlar keyif sürülür. ayrıca ikinci el satışta da 2000 motor taliplisi az olur kuga en azında suv'ye benziyor.....

Sitesinde yazıyor 1.6 dizel 130 bg düz vites 4x4 alınıyor. 2.0 motor eski kasa herhalde.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Beklenti nedir? Performans, yakıt tüketimi ve benzeri.

İkinci el olursa kriterleri nedir?

Audi Allroad'lara baktınız mı?

Yeni qashqai çok iyi güzel de benim o ve benzeri normal araçlardan biraz daha yüksek ve kalıplı araçlara jip diyesim gelmiyor. Freelander'dan başlar bence jip, yokuş iniş desteği olmayan jip mi olur la.

Dolu qashqai test ettik geçen ay 110 bin tl civarıydı ancak sürüş dinamiklerini sevmedim,  bana fazla yumuşak geldi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.