Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

4X4 Önerisi

Burak M.

Önerilen Mesajlar

qashqai 2000 motorda sunuyor 4x4 olayını. hem alırken verdiği üst vergi diliminden dolayı ekstra para ve yüksek yıllık vergi yerine aynı para benzine verilir ve bu motorlar keyif sürülür. ayrıca ikinci el satışta da 2000 motor taliplisi az olur kuga en azında suv'ye benziyor.....

Evet.2.0 Dizel motorların vergisi bayağı pahalı oluyor.Zaten aracı aile büyüklerine aldığımız için çok fazla kilometre yapmaz

Dizel-benzinli araç seçiminde km hesabı gerçekten mantıklı mı? Yani demek istediğim dizele fazla para ödeniyor araç alırken deniyor ama sonuçta satılırken de pahalı. Az yakmak da cabası. Benim ekonomik açıdan hesabım bu şekilde. Bilmiyorum doğru mu düşünüyorum.

Az kilometre yapanlar için bence dizele para vermek mantıksız gibi geliyor.Satılırken de pahalı satılıyor tarafında gelince genelde arabayı aldığımızda 6 sene kadar kullanıyoruz hemen hemen.Değeri de düşecektir zamanla :) 

Ermenek için mi 4x4?

Yol nereye götürürse artık :)

Sitesinde yazıyor 1.6 dizel 130 bg düz vites 4x4 alınıyor. 2.0 motor eski kasa herhalde.

Otomatik Şanzıman yok herhalde.

Beklenti nedir? Performans, yakıt tüketimi ve benzeri. İkinci el olursa kriterleri nedir? Audi Allroad'lara baktınız mı?

Araçtan hem performans hemde konfor bekliyoruz.İkinci el olursa da kilometresi az olmalı ve temiz kullanılmış olmalı.Tabi temiz kullanılmış ikinci el bulmak biraz zor olabiliyor :D.

Audi Allroad a baktık.Yenileri çok pahalı bize göre değil.2010 2011 modellerinde kilometresi düşük ve temiz olanını bulmak zor maalesef.

Volvo da mantıklı bir seçim olabilir.Detaylı bir araştırma yapmam lazım. 

Uzun süre binecekseniz eğer, Subaru XV 4x4 de üstüne yoktur

XV ler biraz tipsiz duruyor sanki :D

Şunu Forester ile değişelim bari  Kuga vb'ine bu rakip olur ancak.

Forester'ın iç tasarımı biraz zevksiz.Kugayla karşılaştırınca sönük kalıyor.

Yakit onemli degilse range rover derim ben. 2005-2006 bulunur o fiyatlara.

Range Rover a baktık 2006-2007 modellerin genellikle kilometreleri çok yüksek ve yıpranmış durumdalar :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.