Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Hasar Resmi Mevcut Fiyatıda Uygun Sizce Alınır Mı?

Süleyman Altın

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar bir arkadaşım için focus 3 bakıyoruz dizel olacak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-plus-paket-cok-temiz-garantili-focus-3-titanium-187168481/detaybu araçta hasar var ,hasar resmi mevcut fiyatıda ona göre uygun yazılmış sizce alınır mı?

Arkadaş en az 4-5 yıl binecek

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Arkadaşlar bir arkadaşım için focus 3 bakıyoruz dizel olacak

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-plus-paket-cok-temiz-garantili-focus-3-titanium-187168481/detaybu araçta hasar var ,hasar resmi mevcut fiyatıda ona göre uygun yazılmış sizce alınır mı?

Arkadaş en az 4-5 yıl binecek

hasarı olmasa 59-60 eder bildiğim kadarıyla, eğer hala öyleyse ben olsam alırdım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

hasarı olmasa 59-60 eder bildiğim kadarıyla, eğer hala öyleyse ben olsam alırdım.

yorumun için teşekkürler ozan bizimde hoşumuza gitti her zaman olabilecek hasarlardan resmide var baktırıp almak istiyoruz ama bakalım sitedeki arkadaşlar ne diyecek 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

sol arka çamurluk değiştirilmiştir diyor ...  resimlerden de anlaşılacağı üzere ; arka çamurluk tavan direkleri ile yekpare olup , onun değişimi için oralardan keserek yeni parçayı kaynak ile tutturuyorlar ...

Yani dış karoserinin bir tarafında kaynak olduğu gerçeği ile yaşayabilirse alsın ... 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bu arac bayagi zamandir 2-3 aydir ilanda bu araca bende talip olamayi düşündüm ama sonra daha uygun arac bulmuştum ve onu aldim.fiyati normal bence ucuzda degil hasara göre normal fiyat cokta uygun değil. Hasar kaydi ne kadar aceba? Arac alınabilir yani bende niyetlenmistim aynı araca fiyat fena sayilmaz ama çokta ucuz değil

Titanium x galiba araç. Sony yok ama titanium jantları. Digi klima felan var.

arac x paket değil ,2012 ikinci çeyreğe kadar satılan araçlardan yani ısıtmalı on cam ve aktif şehir içi standart. .birde plus paket var otomatik park ve katlanır ayna. Yani yeni normal titanyum lardan daha fazla özelliğe sahip
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

süleyman bey ben kayserinin ilçesindeyim birşeye ihtiyacınız olursa yardımcı olabilirim elimden geldiğince 

Teşekkürler Celal Bey,Aracı araştırıyoruz bakalım çok içimize sinmedi gibi yorumlarla.

Tekrar teşekkürler,Sağolun 

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Süleyman Bey ben de önermem. Titiz bir insansanız içinize sinmeyecektir.

Bir de çamurluk değişmişse arkadaşların dediği gibi kesme, kaynak gibi işlemlere maruz kalmıştır.

Yine de çok önemli değil demek istiyorum ama Türkiye'de biraz mide bulandırıyor bu durumlar.

Temiz alıp satarken de kimseye dil dökmeden rahatlıkla satmak en iyisi.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.