Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

2013 C-Max Için Oem Navigasyon Çalışması

Murat Kav.

Önerilen Mesajlar

On 12.12.2015 at 12:48, Gürkan Çakıroğlu said:

Üniteyi değiştirdik iş halloldu :)

@Murat Kavuk @Ozan Kar

Ama diğeri neden olmadı onu da çözmek lazım :)

Klasik çözüm, ACM modülünün yazılımı güncellenirse senin araçta, düzelir muhtemelen. Ama ihtiyacın kalmamış. Çok dikkat etmedim ama üçüncü hoparlör için de yerin vardı sanki. Benim arabadan aldığım resim. Senin döşeme rengine uygun hoparlörlü kapak kodu da ikinci resimde :) 

kapaksiz.JPG

kapak delikli.JPG

Murat Kavuk tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

15 dakika önce, Murat Kavuk said:

Klasik çözüm, ACM modülünün yazılımı güncellenirse senin araçta, düzelir muhtemelen. Ama ihtiyacın kalmamış. Çok dikkat etmedim ama üçüncü hoparlör için de yerin vardı sanki. Benim arabadan aldığım resim. Senin döşeme rengine uygun hoparlörlü kapak kodu da ikinci resimde :) 

kapaksiz.JPG

kapak delikli.JPG

Harika :)

ben bir kapak edineyim hemen.

hoparlör için teyp çıkışından bir kablo yeterli mi yoksa farklı bir tesisat mı lazım?

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 13 Aralık 2015 at 20:04, irfanhasra said:

iyi iş

bende nav kartı istiyom...

İrfan hocam merhaba,

Almanya da tanıdık varsa kolay :)

ebay.de sitesinde arayın 10 Euro ila 119 Euro arasında fiyatlar var.

Almanya daki tanıdık satın alıp size normal posta ile yollayabilir.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

17 saat önce, Gürkan Çakıroğlu said:

İrfan hocam merhaba,

Almanya da tanıdık varsa kolay :)

ebay.de sitesinde arayın 10 Euro ila 119 Euro arasında fiyatlar var.

Almanya daki tanıdık satın alıp size normal posta ile yollayabilir.

yok ta bakalım  geri görüş sisteminden istiyorum ilgilenirsen cok sevinirim ekran var murat kareşten aldım.

irfanhasra tarafından düzenlendi
yanlış yazım
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Murat Kavuk said:

haritanın 2016 versiyonu çıkmış. şu an sadece almanya pazarından tedariği mümkün görünüyor. finis 2013847, servis fiyatı 85€+vat, ebay fiyatı 129€.. 

Evet bu ilanlar görmüştüm.

119 € fiyat da var :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Murat bey elinizdeki 5 inç ekran ve çerçeveyi sattınız mı? toplam maliyet ne kadar oldu?

benim araç 2012 c max tit xp sony tdci. sync öncesi. bizim araçlarda da bahsettiğiniz navigasyon ses sorunu olur mu?

Adil Şenbaş tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Merhaba Adil bey, ekranı sattım. Maliyeti yukarıda açıklamıştım.  Benim tahminim sync öncesinde bu şekilde bir sorun olmadığı yönünde. Çünkü ana tesisat için sync olmayanlarda, navlı versiyonlar için farklı kod yok. Sync geldiğinde, navigasyon anten tesisatı da ana tesisata taşınmış ve nav'lıların kodu ayrılmış. Ama yine de yüzde yüz bu şekilde olduğunu söyleyemem.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Anladım çok teşekkür ederim Murat Bey. Sony panelin nav traffic map gibi tuşları olmayanlarda (yani bizim araçların üzerinde gelen orijinal panelde) navigasyon nasıl çalışıyor. yani hangi tuşla aktif hale geliyor 

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

34 dakika önce, Adil Şenbaş said:

Anladım çok teşekkür ederim Murat Bey. Sony panelin nav traffic map gibi tuşları olmayanlarda (yani bizim araçların üzerinde gelen orijinal panelde) navigasyon nasıl çalışıyor. yani hangi tuşla aktif hale geliyor 

Adil hocam merhaba,

menü tuşuyla giriş yapıyorsunuz.

navi tuşu şart değil.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

13 dakika önce, Adil Şenbaş said:

Gürkan hocam merhabalar. siz kullanıyor musunuz ? 

parçaların tedariğini nasıl sağladınız. ben de düşünüyorum ama burada yani adıyamanda yaptırabilir miyim endişeleniyorum.

Evet hocam ben de kullanıyorum. Özelden mesaj yazıyorum.

Adıyaman da montajı yaptırırsınız diye düşünüyorum, neticede yapılacak iş belli.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.