Jump to content
2019 Temmuz'dan sonraki tüm içerik ve üyelikler silinmiştir. Lütfen yeni kayıt yapınız ×
  • Hoş Geldiniz!

Tüm özelliklerine erişmek için şimdi kaydolun. Kayıt yaptırdıktan sonra, konu açabilir, konuları yanıtlayabilir, kullanıcıların mesajlarını beğenebilir, özel mesaj yollayabilirsiniz.

Kayıt olduktan sonra bu mesaj silinecektir.

Koltuk Isıtması

Önerilen Mesajlar

Aslında en çok maliyetinin ne kadar ucuz olmasına şaşırıyorum. Tit x deki kontrol anahtarı ve bu padler en fazla 300 e malolurdu ford a. Gerçekten anlamıyorum. Ha diyeceksiniz seninki çin malı ucuz ondan. İyi de evinde kullandığın malzemenin % kaçı çin malı. Elinde tuttuğun telefona aldığın kılıf bile çin malı. Türkiye ılıman iklim olarak görülüp böyle sistemlerin arabalara konulmamasına gerçekten şaşırıyorum.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

5 dakika önce, Doğan Kurban said:

Türkiye ılıman iklim olarak görülüp böyle sistemlerin arabalara konulmamasına gerçekten şaşırıyorum.

Tamam da elin Amerikalısı, Avrupalısı kışın ortasında Ankaraya gelmiyor ki, yazın Antalya'ya geliyor bakıyor memleket sıcak, bizimkiler desen zaten müşterinin ne istediğinden bi haber :P

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Türkiye ılıman iklim olarak görülüp böyle sistemlerin arabalara konulmamasına gerçekten şaşırıyorum.

Tamam da elin Amerikalısı, Avrupalısı kışın ortasında Ankaraya gelmiyor ki, yazın Antalya'ya geliyor bakıyor memleket sıcak, bizimkiler desen zaten müşterinin ne istediğinden bi haber [emoji14]

Hava durumuna bakmakta akıllarına gelmez zaten. Ben usa e gidiyo olsam ilk olarak hava durumuna bakarım. Tabi bi de geniş kitleye hitap edeceksem o ülkenin seceresini çıkartırım.

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

• 1 ay sonra...

Evet bugün bende mutlu sona ulaştım. Başta @Doğan Kurban a teşekkür ederim uzaktan desteği için.

Montaj yaparken daha önce dediğim gibi benim araba nası Trend anlamadım heralde tit yapacaklarmış sonra trende çevirmişler. :D Arabada çoğu şeyin yeri ve soketi hazırdı bazılarıda ilaveler için boşta bırakmışlardı. Koltuklarda kabloların geçeceği yer bile vardı.

Gelelim sıkıntılara. Bazı badireler atlattım reside gözüktüğü üzere parmak ufff oldu. Neyse tek sorun koltuğun benim çoğu yeri döşemede kelepçeyle bağlıydı. Sökmeden padleri takamazdık. Tek tarafları çıkarmak zounda kaldık. Korktuğum olmadı işlem bittikten sonra potluk oluşmadı. Ona çok sevindim. Isıtmada sorun yok maşallahı var.. Haa ne oldu yaz geldi biz ısıtma taktık olan o oldu :D . Birde ptc için yeri buldum ama altında ki ne onu anlamadım.

IMG-20160217-WA0035.jpg

IMG-20160217-WA0034.jpg

IMG-20160217-WA0033.jpg

IMG-20160217-WA0026.jpeg

IMG-20160217-WA0028.jpeg

IMG-20160217-WA0031.jpg

IMG-20160217-WA0032.jpg

IMG-20160217-WA0013.jpeg

IMG-20160217-WA0017.jpeg

IMG-20160217-WA0022.jpeg

IMG-20160217-WA0024.jpeg

20160217_121751_resized.jpg

20160217_131528_resized.jpg

20160217_131535_resized.jpg

IMG-20160217-WA0015.jpeg

20160217_131542_resized.jpg

20160217_120831_resized.jpg

20160217_120836_resized.jpg

IMG-20160217-WA0036.jpg

IMG-20160217-WA0037.jpg

IMG-20160217-WA0038.jpg

IMG-20160217-WA0039.jpg

IMG-20160217-WA0040.jpg

IMG-20160217-WA0041.jpg

Teoman Saraç tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Bitti. Kullandım bile [emoji3]

Dendiyseniz ne kadar sürede ısınıyor koltuk? Bir de hangi linkten sipariş etmiştiniz? Ben de 5 kademe olanlardan alacağım, makyajlı focusta kontrol butonunu koyacak yer henüz bulamamış olsam da :)

Güle güle kullanın :)

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

O sıcaklığı tarih edememmmmm :aman::muha::muha::guitar:

Teşekkürler Gürkan hocam.

Şimdi, Kerem Bozdoğan said:

Dendiyseniz ne kadar sürede ısınıyor koltuk? Bir de hangi linkten sipariş etmiştiniz? Ben de 5 kademe olanlardan alacağım, makyajlı focusta kontrol butonunu koyacak yer henüz bulamamış olsam da :)

Arabayı çalıştırdım 100 - 200  metre gittim başlattı. Linkteki satış yok artık. Başka yerlerden biraz fazla tutarda sipariş verebiliyorsunuz.  Burası ucuz oluyo ama kargo ücreti ekliyo hemen hemen aynıya geliyo ısıtıcı linki

Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Dendiyseniz ne kadar sürede ısınıyor koltuk? Bir de hangi linkten sipariş etmiştiniz? Ben de 5 kademe olanlardan alacağım, makyajlı focusta kontrol butonunu koyacak yer henüz bulamamış olsam da [emoji4]

Güle güle kullanın [emoji4]

Kerem 80 usd ye 4 koltuk ve uzaktan kumandalı olanı var. Sen önde ısınırken yavrular nolacak arkada?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

14 saat önce, Doğan Kurban said:

Kerem 80 usd ye 4 koltuk ve uzaktan kumandalı olanı var. Sen önde ısınırken yavrular nolacak arkada?

daha hiç yavrumuz yok abi :) yavrular olacak, büyüyecek (bu şartlarda olur mu büyür mü o da ayrı konu da..)

o kadar ileriyi şimdiden düşüneyim mi? 2 kişilik uzaktan kumandalı var mıdır acaba?

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

1 dakika önce, Kerem Bozdoğan said:

daha hiç yavrumuz yok abi :) yavrular olacak, büyüyecek (bu şartlarda olur mu büyür mü o da ayrı konu da..)

o kadar ileriyi şimdiden düşüneyim mi? 2 kişilik uzaktan kumandalı var mıdır acaba?

Var linkini ekleyim dur.

http://tr.aliexpress.com/store/product/free-shipping-The-carbon-fiber-car-seat-pre-heater-kits-with-remote-controller-300-meters-long/812549_32564440691.html

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

güzel olmuş emeklerinize sağlık.Yalnız çekindiğim bir nokta var.Bu Doğan Kurban denen kişi ve onun yandaşları bende dahil,Ford tarafından siz neden bizim araçlarımızı kurcalıyorsunuz siz bi gelin hele yakına derlerseeee  

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

On 25.12.2015 at 15:35, Doğan Kurban said:

Kim demiş oem koltuk ısıtma hyundaı getzde yok diye :D doğan abi teşekkürler .... ürün gayet başarılı fiyat konfor olarak bedava montajı kendim yaptım ... Önemli bir nokta üretici firma pedlerin arasına döşemenin kanca tel kısmına  dikiş gelirse diye rezitansların arasına bile boşluk bırakmış maket bıçağı ile kesip kanal şeklinde açıp  tamamen kopartmadan montaj yapabilirsiniz.pedleri ışığa doğru kaldırın boş kısımlar belli oluyor zaten 2-2.5 cmlik ...kolay gelsin ...

gZN4jZ.jpg

kn21Zy.jpg

E57zQv.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Diğer sitelerde paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap
  • Yeni Oluştur...

Önemli Bilgi

Bu siteyi kullanarak, forum Gizlilik Politikasını kabul etmiş olursunuz.